PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Justyna Dąbrowska rzecznikiem DHL Parcel Polska

  • km
  • 21 gru 2022 10:07

Justyna Dąbrowska objęła stanowisko menedżera ds. komunikacji PR i rzecznika prasowego DHL Parcel. Do tej pory pełniła funkcję eksperta ds. komunikacji zewnętrznej i budowania wizerunku marki w spółce DHL.

Justyna Dąbrowska rzecznikiem DHL Parcel Polska
Justyna Dąbrowska (fot. mat. pras.)
REKLAMA

Justyna Dąbrowska obecnie w DHL Parcel odpowiada za kreowanie i realizację kompleksowej strategii komunikacji zewnętrznej, w tym m.in. relacje z mediami, działania partnerskie i sponsoringowe, projekty CSR, wizerunek marki, media społecznościowe, komunikację kryzysową, a także doradztwo strategiczne i pozycjonowanie ekspertów. Pełni również rolę trenera wystąpień medialnych, prowadząc specjalistyczne szkolenia w tym zakresie.

- Justyna już od ponad trzech lat buduje wizerunek DHL w istotnych dla nas obszarach strategicznych. Jest liderem, którego wyróżnia nie tylko wiedza i wieloletnie doświadczenie w branży PR i biznesie, ale także wysoka skuteczność, profesjonalizm, umiejętność szukania rozwiązań i nieszablonowe podejście do działań komunikacyjnych. Jestem przekonana, że przed nami kolejny rok, w którym będziemy inspirować branżę - wyjaśnia Anna Kania Okieńczyc, wiceprezes ds. marketingu i doświadczenia klienta w DHL Parcel.

Nowa rzecznik prasowa doświadczenie zdobywała m.in. w branży FMCG, w działach PR firm o pozycjach liderów w swoich kategoriach oraz w ogólnopolskich spółkach medialnych. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej, na Uniwersytecie Jagiellońskim.

- Nominacja na stanowisko Menedżera ds. Komunikacji PR i Rzecznika Prasowego to dla mnie duże wyróżnienie. DHL jest globalną firmą logistyczną, która działa w 220 krajach i regionach, zatrudniając ponad 500 tys. pracowników na całym świecie. Ta marka niesie za sobą nie tylko zaufanie milionów klientów i najwyższą jakość, ale także emocje, które towarzyszą każdemu z  nas, przy otrzymaniu paczki, na którą szczególnie czekamy. W DHL łączymy ludzi na całym świecie. Logistyka to branża, która jest krwioobiegiem i sercem biznesu. Charakteryzuje się niezwykłą dynamika, wysoka innowacyjnością i potrzebą stosowania kompleksowych rozwiązań. Dlatego właśnie taka będzie komunikacja DHL - dynamiczna, innowacyjna i wychodząca poza schematy - komentuje Justyna Dąbrowska.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Justyna Dąbrowska rzecznikiem DHL Parcel Polska

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA