Justyna Bergmann dyrektorem ds. komercjalizacji w NAP Invest Group

Stanowisko dyrektora ds. komercjalizacji w NAP Invest Group objęła Justyna Bergmann. Będzie odpowiedzialna za komercjalizację wszystkich projektów handlowych Grupy oraz organizację działu komercjalizacji.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Justyna Bergmann dyrektorem ds. komercjalizacji w NAP Invest Group

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

8 lip 2013 14:35


Justyna Bergmann ma ponad 7-letnie doświadczenie na rynku najmu nieruchomości komercyjnych, zdobyte w Polimeni International, gdzie odpowiedzialna była za najem Galerii Słupsk, Galerii Rumia oraz Galerii Jastrzębie. Od 2009 r. w Inter IKEA Centre Group zajmowała się rekomercjalizacją m.in. Centrum Franowo w Poznaniu, CH Port Łódź w Łodzi, Parku Handlowego Matarnia w Gdańsku.

- NAP Invest Group planuje dostarczyć w najbliższych dwóch latach na rynek polski kilkadziesiąt tysięcy metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni handlowej, w tym centrów pod marką Centrum Zakupów. To koncept convenience center, który wprowadza nowoczesny handel do miejsc o dużym potencjale zakupowym, w których nowoczesnej powierzchni handlowej brakuje, a najemcom sieciowym daje możliwości lepszego spenetrowania rynku w mniejszych miastach - do 50 tys. mieszkańców. Dalszy dynamiczny rozwój konceptu niewątpliwie wymaga szerszego dotarcia do polskich i międzynarodowych sieci - mówi Justyna Bergmann.

- Dodatkowo prowadzimy rekomercjalizację oraz prace restylingowe dla Galerii Rembielińskiej w Warszawie. W efekcie zmieni się ok 30% brandów. Stawiamy na nowoczesną modę oraz rozbudowę oferty gastronomiczne, a także nowy, dynamiczny wizerunek, bliski naszej grupie docelowej - dodaje.

Justyna Bergmann ukończyła studia na warszawskiej AWF, a następnie studia podyplomowe na wydziale zarządzania nieruchomościami w Wyższej Szkole Gospodarki Nieruchomościami w Warszawie.

NAP Invest Group jest inwestorem i deweloperem projektów handlowych i mieszkaniowych. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju. Firma zakłada strategiczną obecność z realizowanymi galeriami i parkami handlowymi w centrach miast do 50 tys. mieszkańców lub centrach wielkich osiedli mieszkaniowych. Grupa jest właścicielem Galerii Rembielińskiej w Warszawie oraz rozwija nowy format typu convenience pn. Centrum Zakupów. NAP Invest Group realizuje również inwestycje mieszkaniowe - obecnie trwa budowa dwóch osiedli w Lublinie oraz planowane są dwa projekty mieszkaniowe w Warszawie.
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.