PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Julia Patorska przewodniczącą Towarzystwa Ekonomistów Polskich

  • Autor: AT
  • 23 cze 2017 10:33

Julia Patorska, ekonomistka, starszy menedżer w firmie doradczej Deloitte, została przewodniczącą Towarzystwa Ekonomistów Polskich.

Julia Patorska przewodniczącą Towarzystwa Ekonomistów Polskich
Julia Patorska (fot. mat.prasowe)
REKLAMA

- Gratuluję Julii objęcia tego stanowiska. Cieszę się, że nasza koleżanka stanęła na czele tak zacnego gremium, jakim jest Towarzystwo Ekonomistów Polskich. Julia jest ekonomistką młodego pokolenia, charakteryzującą się nowatorskim spojrzeniem na wiele zagadnień ekonomicznych. Tym bardziej cieszy, że jej wiedza i doświadczenie będą mogły zostać wykorzystane na rzecz dobra wspólnego – mówi Marek Metrycki, partner zarządzający Deloitte w Polsce.

Julia Patorska posiada trzynastoletnie doświadczenie zawodowe. Z wykształcenia jest ekonomistką. Ukończyła Szkołę Główną Handlową, Universidad de Seville w Hiszpanii. Ma za sobą również studia doktoranckie na SGH.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nowa przewodnicząca TEP od dziewięciu lat pracuje w konsultingu, z czego od dwóch lat w Deloitte. Realizowała projekty z różnych sektorów, wspierając zarówno podmioty publiczne, jak i prywatne. Od kilku lat rozwija usługi doradcze w obszarze analiz ekonomicznych w zespole Sustainability Consulting Central Europe Deloitte, gdzie zajmuje stanowisko Starszego Menedżera. Jej specjalizacją jest znalezienie związku pomiędzy zrównoważonym rozwojem i ekonomią. Od ponad roku intensywnie zajmuje się zagadnieniami gospodarki o obiegu zamkniętym.

Patorska, która przed objęciem stanowiska przewodniczącego TEP, była członkiem jego Rady, jest również ekspertem zewnętrznym Centrum Badań i Analiz Pracodawców RP. Na stanowisku przewodniczącego Towarzystwa Ekonomistów Polskich zastąpiła dr hab. Andrzeja Rzońcę, który zrezygnował ze stanowiska.

Głównym zadaniem TEP jest popularyzowanie wiedzy ekonomicznej, wyjaśnianie zjawisk gospodarczych i społecznych współczesnego świata, dyskusja nad kształtowaniem się ładu gospodarczego w Polsce i świecie oraz wspieranie rozwoju ekonomistów młodego pokolenia.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Julia Patorska przewodniczącą Towarzystwa Ekonomistów Polskich

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA