Jones Lang LaSalle rozbudowuje Dział Zarządzania Nieruchomościami

Jones Lang LaSalle rozbudowuje swój zespół ds. zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. W ostatnich miesiącach do firmy dołączyli eksperci zarówno z zakresu zarządzania projektami biurowymi, jak i handlowymi, a także specjaliści z obszaru finansów i administracji.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jones Lang LaSalle rozbudowuje Dział Zarządzania Nieruchomościami

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

1 sie 2013 11:26


Do zespołu zarządzającego nieruchomościami biurowymi dołączyli:

Łukasz Mazurczak objął stanowisko dyrektora w Dziale Zarządzania Nieruchomościami Biurowymi. Jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości. Swoje ponad 13-letnie doświadczenie zawodowe zdobywał w Centrum Biurowym Lubicz, Jones Lang LaSalle oraz Cushman & Wakefield. Jest absolwentem Ekonomii, ze specjalnością w zakresie ekonomiki nieruchomości i procesu inwestycyjnego, na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Anna Scipio del Campo pełnić będzie funkcję zarządcy nieruchomości. Przed dołączeniem do zespołu Jones Lang LaSalle, realizowała projekty w takich firmach jak Apsys, GE Real Estate oraz Cushman & Wakefield. Jest absolwentką Administracji na Politechnice Warszawskiej.

Dorota Hołda objęła funkcję zarządcy nieruchomości. Jako licencjonowany zarządcą nieruchomości oraz inżynier HVAC, zdobyła  doświadczenie z obszaru zarówno zarządzania nieruchomościami, jak i aktywami, m.in. w STRABAG Property and Facility Services. Ukończyła Wydział Administracji Politechniki Warszawskiej oraz Zarządzanie Nieruchomościami na Akademii Leona Koźmińskiego.

Joanna Pergół rozpoczęła pracę na stanowisku młodszego zarządcy nieruchomości. Posiada doświadczenie zawodowe zdobyte w DTZ Polska i DTZ Management. Jest absolwentką Politechniki Koszalińskiej, na kierunku Zarządzanie i Marketing oraz studiów podyplomowych z Zarządzania Nieruchomościami na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Posiada również licencję zarządcy nieruchomości.

W zespole ds. zarządzaniu nieruchomościami handlowymi znależli się:

Norbert Fijałkowski objął stanowisko starszego zarządcy nieruchomości. Posiada ponad 14 - letnie doświadczenie w zarządzaniu i wynajmie centrów handlowych w Polsce i Niemczech. Zarządzał m.in. Galerią Pestka w Poznaniu, centrum Poznań Plaza, Galerią Łódzką czy Bahnhofs Center Gelsenkirchen. Jest absolwentem kierunku International Marketing and Management na Uniwersytecie Europejskim we Frankfurcie oraz Zarządzania Nieruchomościami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Jakub Kaźmierczak pełni funkcję starszego zarządcy nieruchomości. Jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości z doświadczeniem zdobytym w takich firmach jak Apsys, Portico Investments czy Colliers International. Ukończył studia politologiczne na Uniwersytecie Warszawskim oraz Zarządzanie Nieruchomościami na Akademii Leona Koźmińskiego.
CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.