PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu

Jon Hubbard szefem działu rynku hotelowego C&W

Jon Hubbard został dyrektorem działu rynku hotelowego na region EMEA w firmie doradczej Cushman & Wakefield.

Jon Hubbard szefem działu rynku hotelowego C&W
John Forrester, Jon Hubbard, Richard Candey (fot.propertynews.pl)
REKLAMA

Jon Hubbard rozpocznie pracę w firmie Cushman & Wakefield latem bieżącego roku. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora działu obsługi inwestorów w regionie EMEA w Grupie Hotelowej firmy JLL. Zanim dołączył do JLL w 2005 r., Jon Hubbard był dyrektorem działu hotelowego w firmie Atisreal (obecnie wchodzi w skład BNP Paribas), w której odpowiadał za koordynację usług w zakresie pośrednictwa, doradztwa i wycen na terenie całej Europy.

Jon Hubbard będzie podlegał Johnowi Forresterowi, dyrektorowi generalnemu w regionie EMEA, oraz odpowiadał za rozwój działu rynku hotelowego firmy Cushman & Wakefield w EMEA. Jon ma blisko 30-letnie doświadczenie w zakresie rynku hotelowego w regionie EMEA w różnych liniach usług: doradzał m.in. przy projektach dotyczących zarówno hoteli ekonomicznych, jak pięciogwiazdkowych obiektów sieci międzynarodowych, a także pojedynczych aktywów oraz dużych portfeli nieruchomości.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Hubbard aktywnie uczestniczył w transakcjach takich jak sprzedaż funduszowi ADIA portfela 42 hoteli Marriott w Wielkiej Brytanii oraz budowa i sprzedaż hotelu W London - Leicester Square. Ponadto doradzał firmie Qatari Diar przy przebudowie budynku ambasady USA przy Grosvenor Square na luksusowy hotel. W ostatnim czasie odpowiadał za rozwój działu rynku hotelowego firmy JLL w krajach Bliskiego Wschodu i Afryki.

- Pojawienie się Jona w naszej firmie świadczy o tym, jak poważnie myślimy o przekształceniu naszego działu rynku hotelowego na region EMEA w lidera rynku. Jon ma wyjątkowe kwalifikacje do tego, aby zrealizować tę wizję. Bardzo się cieszę, że będzie kierował programem kolejnych najpilniejszych inwestycji i rekrutacji w specjalistycznych obszarach w celu wzmocnienia tej części naszej działalności w EMEA. Zgodnie z wyznaczoną strategią poszerzamy ofertę naszych usług we wszystkich kategoriach aktywów, aby zapewnić klientom niezbędne wsparcie - powiedział John Forrester, dyrektor generalny w regionie EMEA firmy Cushman & Wakefield.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Jon Hubbard szefem działu rynku hotelowego C&W

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA