John Palmer nowym dyrektorem ds. inwestycji w BNP Paribas Real Estate

John Palmer objął stanowisko dyrektora ds.inwestycji i będzie odpowiedzialny za doradztwo na rzecz klientów z sektora magazynowego działających lub zamierzających działać w Europie Środkowo-Wschodniej.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

John Palmer nowym dyrektorem ds. inwestycji w BNP Paribas Real Estate

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

4 cze 2014 14:04


John Palmer posiada ponad 18 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych. Przez ostatnie dwa lata John pełnił funkcję dyrektora działu wycen w BNP Paribas Real Estate w Polsce. W swojej karierze pracował na rzecz wielu firm zajmując się doradztwem inwestycyjnym, wycenami oraz konsultingiem. Zajmował dyrektorskie stanowiska w międzynarodowych firmach doradczych m.in. w CBRE.

Posiada bardzo duże doświadczenie w zakresie doradztwa na rzecz firm działających w sektorze powierzchni magazynowych. Jest członkiem Europejskiej Grupy Logistycznej działającej w ramach firmy BNP Paribas Real Estate. Jest także członkiem Królewskiego Instytutu Rzeczoznawców Majątkowych (FRICS).

- Palmer to wysokiej klasy profesjonalista, który dostarcza klientom rozwiązań maksymalizujących wartość ich przedsięwzięć. Jego doskonała wiedza na temat rynku nieruchomości komercyjnych, a rynku powierzchni magazynowych i przemysłowych w szczególności, oraz pozytywne oceny naszych klientów przekonały nas o możliwości, którą mamy: stworzenie dodatkowej specjalizacji w zakresie doradztwa na rzecz klientów z sektora powierzchni magazynowych - mówi Patrick Delcol, CEO BNP Paribas Real Estate w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.