Joerg Kreindl dyrektorem Działu Nieruchomości Magazynowych i Przemysłowych w CBRE

Joerg Kreindl został powołany na stanowisko Dyrektora Działu Nieruchomości Magazynowych i Przemysłowych w CBRE w regionie Europy Środkowej i Wschodniej (CEE).
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Joerg Kreindl dyrektorem Działu Nieruchomości Magazynowych i Przemysłowych w CBRE

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

9 kwi 2014 12:31


W ciągu ostatnich trzech lat Joerg Kreindl koordynował z biura w Warszawie prace Działu Obsługi Najemców w regionie CEE oraz nadzorował proces integrowania zespołów regionalnych. Od teraz skupi się wyłącznie na rozwoju i relokacji dużych najemców przemysłowych w regionie CEE.

Joerg Kreindl ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości komercyjnych. Po krótkim okresie pracy w Dziale Obsługi Klientów Korporacyjnych w Wiedniu, przez 6 lat kierował słowackim biurem CBRE. W 2011 roku przeniósł się do Warszawy, by wzmocnić polski zespół.

- W ciągu ostatnich kilku lat Joerg Kreindl odegrał kluczową rolę w tworzeniu transgranicznej platformy agencyjnej CBRE w regionie CEE. Dalszy rozwój działu nieruchomości magazynowo-przemysłowych ma dla nas znaczenie priorytetowe. Jesteśmy przekonani, że doświadczenie i wiedza Joerga pozwolą mu umacniać naszą pozycję lidera na rynku - powiedział Andreas Ridder, prezes CBRE na Europę Środkowo-Wschodnią.

- Obsługujemy zarówno najemców, którzy poszukują powierzchni w już istniejących obiektach jak i tych, dla których przygotowujemy kompleksową usługę zapewniając powierzchnię zaprojektowaną wedle oczekiwań klienta. Moją ambicją jest, by przy wsparciu dyrektorów oraz całych zespołów w regionie, a także globalnej sieci CBRE, w błyskawicznym tempie zdobyć wiodącą pozycję na rynku - dodał Joerg Kreindl, dyrektor Działu Nieruchomości Magazynowych i Przemysłowych w CBRE na Europę Środkowo-Wschodnią. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

12 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

mitold 2015-06-24 11:13:59

Chyba piszesz o dokładnie tym samym - jartom.com/centrum-logistyczne-na-sprzedaz Faktycznie kompleks zdecydowanie robi wrażenie - ciekawe za jaką sumę pójdzie ostatecznie.

kamsik 2015-06-03 11:22:46

Jeśli tylko macie dostatecznie wysoki kapitał, to proszę bardzo - jartom.com/LINDAB-stawia-na-JARTOM-/-Nowoczesny-kompleks-magazynowy-kolo-Grojca-na-sprzedaz?utm_source=Newsletter&utm_medium=e-mail&utm_term=newsletter44&utm_campaign=na%20sprzedaz1094atytul#grojec Wiadomo - inwestycja długoterminowa, ale taka która da zyski.

krosiek 2015-05-15 11:35:26

JARTOM jest OK. Na rynku będzie się więcej działo kiedy dojdzie do uwolnienia kredytów, bo jak na razie firmy nie mają po prostu kapitału do inwestowania.