Joannna Berger w Lewis PR

Joannna Berger została acount managerem w Lewis PR - informuje firma. To drugi awans na acount managera w polskim oddziale.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Joannna Berger w Lewis PR

PODZIEL SIĘ


Autor: DB

20 lut 2013 14:36


Berger jest teraz odpowiedzialna za tworzenie i koordynację projektów dla klientów z branży technologicznej oraz e-commerce, m.in. Casamundo, Trusted Shops, Mozilla, Siemens PLM oraz Riverbed. Główne obszary, którymi się zajmuje to PR korporacyjny i produktowy oraz kampanie social media. Z LEWIS PR związana jest od kwietnia 2011 roku. 
 
Wcześniej pracowała w Partner of Promotion i Warwick Emanuel PR & Film. Jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Uniwersytetu Glamorgan, ukończyła również London School of Public Relations.  
 
W październiku 2012 r. acount mangerem został z kolei Krzysztof Chodkowski, który jest specjalistą w relacjach z mediami. Wcześniej pracował w agencjach Edelman Polska i Reputation Managers. Jest absolwentem specjalizacji PR w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Z Lewis PR związany jest od grudnia 2010 roku.
 
Natomiast w styczniu 2013 r. do zespołu Lewis PR dołączył też Grzegorz Miecznikowski. Grzegorz, jako new business executive, odpowiada za pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie kontaktów biznesowych na terenie Polski i wspieranie działań PR. Ma ponad 5-letnie doświadczenie dziennikarskie, które zdobywał m.in. w Gazecie Wyborczej, Polsce The Times oraz portalu Gazeta.pl. PR-em i marketingiem zajmuje się od 2010 r. 
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.