×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Joanna Wilczyńska dyrektorem marketingu i PR w BNP Paribas Real Estate

  • Justyna Koc
    jk
  • 23 lut 2017 8:44

• Joanna Wilczyńska została dyrektorem marketingu i PR w regionie Europy Środkowo-Wschodniej w BNP Paribas Real Estate.
• Z kolei Olga Melihov objęła stanowisko country head w Rumunii, a Stewart Thomson awansował na to samo stanowisko w Republice Czeskiej.

Joanna Wilczyńska dyrektorem marketingu i PR w BNP Paribas Real Estate
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Funkcję dyrektora marketingu i PR w regionie Europy Środkowo-Wschodniej objęła Joanna Wilczyńska. Zastąpiła na tym stanowisku Katarzynę Lemańską, która pełniła tę funkcję przez blisko dwa lata.

Joanna Wilczyńska dołączyła do BNP Paribas Real Estate Poland w 2014 roku na stanowisku specjalisty ds. marketingu i PR. Jako szefowa marketingu i komunikacji jest odpowiedzialna za realizację strategii komunikacyjnej, marketingowej i CSR.

W zakresie kompetencji Joanny Wilczyńskiej leży również budowanie i utrzymywanie relacji z mediami, wsparcie marketingowe dla wszystkich linii biznesowych, a także koordynacja prac agencji zewnętrznych. Wcześniej związana była z branżą hotelarską, w której tworzyła i wdrażała strategie marketingowe i komunikacyjne w Sofitel Grand Sopot czy Orco Hotel Project.

Joanna Wilczyńska jest absolwentką wydziału ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz studiów podyplomowych w zakresie public relations na Uniwersytecie Gdańskim.

Olga Melihov, nowa szefowa BNP Paribas Real Estate Advisory w Rumunii, będzie odpowiedzialna za nadzór nad bieżącą działalnością firmy oraz procesem wdrażania strategii rozwoju na lokalnym, rumuńskim rynku. Przed awansem pełniła funkcję dyrektora ds. rozwoju biznesu w tym kraju.

Olga Melihov jest menedżerem z ponad 12-letnim doświadczeniem w sektorze nieruchomości komercyjnych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W przeszłości związana była m.in. z Seracom International Group Russia, w której odpowiadała za budowę, zarządzanie i rozwój moskiewskiego oddziału firmy. Ponadto jako jeden z kluczowych menedżerów Mayland Real Estate była odpowiedzialna za rozwój, komunikację i działania marketingowe firmy w Polsce i Rumunii.

Olga Melihov jest absolwentką Uniwersytetu w Bukareszcie oraz studiów podyplomowych Real Estate Professional Executive Programme organizowanych przez Solvay Brussels School of Economics & Management i Polską Radę Centrów Handlowych. Posiada również Professional Certificate in Management wydany przez The Open University UK oraz Codecs Romania.

Stewart Thomson, dotychczas pełniący funkcję business development director, awansował na stanowisko country head w Czechach. W praskim biurze Stewart Thomson będzie odpowiedzialny za zarządzanie wszystkimi liniami biznesowymi: pośrednictwie w wynajmie powierzchni biurowych, handlowych i magazynowych, wycenie nieruchomości, doradztwie i rynkach kapitałowych. Pod jego nadzorem będzie również realizowana strategia rozwoju BNP Paribas Real Estate APM CR na rynku czeskim.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Joanna Wilczyńska dyrektorem marketingu i PR w BNP Paribas Real Estate

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA