×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Joanna Szyman wiceprezesem Upper Finance

  • Agnieszka Widera-Ciochoń
    aw
  • 9 lis 2017 12:08

Znana w branży medycznej i ubezpieczeniowej menedżerka z początkiem listopada objęła stanowisko wiceprezes zarządu w Upper Finance Med Consulting. Będzie kierować pionem doradztwa w obszarze fuzji i przejęć oraz doradztwa strategicznego.

Joanna Szyman wiceprezesem Upper Finance
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Do zespołu firmy konsultingowej Upper Finance dołączyła właśnie Joanna Szyman.

- Nasze plany dalszego rozwoju są bardzo ambitne. Aby je realizować potrzebujemy wysokiej klasy ekspertów. Dołączenie do naszego zespołu Joanny Szyman istotnie wzmocniło kompetencje naszego zespołu w obszarze fuzji i przejęć, doradztwa strategicznego i restrukturyzacji. Dzięki rozszerzeniu oferty usług istotnie wzmacniamy naszą pozycję konkurencyjną - skomentowała Tatiana Piechota, prezes Upper Finance Med Consulting.

- Cieszę się, że dołączam do tak ambitnego i doświadczonego zespołu. Iwona Załuska i Tatiana Piechota już nie raz udowodniły, że potrafią sposobem myślenia o biznesie wyprzedzać rynek. Pracujemy intensywnie nie tylko nad umocnieniem pozycji w dotychczasowych segmentach aktywności, ale nad rozwinięciem oferty Grupy Upper Finance o nowy profil pozwalający na uzyskanie znacznych synergii. Szczegóły tego projektu  podamy już niebawem - powiedziała Joanna Szyman, wiceprezes zarządu w Upper Finance Med Consulting.

Joanna Szyman jest ekspertem z piętnastoletnim doświadczeniem w branży medycznej oraz ubezpieczeniowej. Od 2002 r. związana z sektorem bankowo  ubezpieczeniowym – obejmowała samodzielne i kierownicze stanowiska.

Jej doświadczenia zawodowe obejmują zarządzanie działami sprzedaży, ubezpieczeń grupowych, ubezpieczeń korporacyjnych oraz zarządzanie ryzykiem największych grup kapitałowych w Polsce. Od 2009r. związana z sektorem medycznym jako Prezes Grupy Scanmed. Odpowiedzialna za wprowadzenie spółki na rynek alternatywny GPW. W czasie obecności na giełdzie w latach 2011-2014 kapitalizacja spółki wzrosła ponad pięciokrotnie. Z sukcesem liderowała procesowi pozyskania inwestora strategicznego dla Grupy Scanmed w 2014 r. Zarządzała licznymi procesami M&A oraz procesami restrukturyzacji i integracji przejmowanych podmiotów. Doradzała jako ekspert branżowy największym funduszom private equity.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (1)

Do artykułu: Joanna Szyman wiceprezesem Upper Finance

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • rozbawiony 2018-03-29 09:46:13

    a ja znam panią Joannę z czasów, gdy pracowała w T. I w tamtych czasach trudno w jej przypadku mówić o "kierowniczych stanowiskach". Jestem po prostu zszokowany tym, jaką "karierę" robi. Bo niestety ta osoba jest mówiąc bardzo delikatnie - mało mądra. Przypuszczam jednak, że taka jest specyfika korporacji - jeśli mówisz dużo i głośno to nie każdy jest w stanie wyczuć, że nie bardzo wiesz co mówisz.

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA