Joanna Szwed i Karolina Olszowska dołączają do zespołu MJCC

Do działu badawczego MJCC dołączyły Joanna Szwed i Karolina Olszowska. Będą pracować na stanowiskach research executive i odpowiadać za prowadzenie badań ilościowych oraz jakościowych w obszarze budowania marki pracodawcy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Joanna Szwed i Karolina Olszowska dołączają do zespołu MJCC

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

27 sty 2016 11:18


Szwed jest doktorantką w zakładzie socjologii gospodarki, edukacji i metod badań społecznych na Uniwersytecie Jagiellońskim, wcześniej współpracowała m.in. z agencją konsultingową Sedlak & Sedlak, Centrum Badań Marketingowych Test oraz Centrum Doradztwa Strategicznego.

Olszowska jest absolwentką socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, a doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. biorąc udział w projektach badawczych, realizowanych przez sekcję badań społecznych KNSS UJ.

MJCC jest agencją PR specjalizującą się w budowaniu marki pracodawcy. Oferuje usługi skupione w trzech obszarach: badania, strategie i prowadzenie działań komunikacyjnych. Aktualnie firma prowadzi kolejne rekrutacje na stanowiska związane z obsługą projektów employer-brandingowych (zarówno juniorskie, jak i seniorskie).

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.