Joanna Ociepka Wojciechowska leasing managerem w 7R Logistic

Do krakowskiego biura 7R Logistic dołączyła Joanna Ociepka-Wojciechowska. Od maja objęła stanowisko leasing managera i odpowiada za komercjalizację obiektów w regionie południowej Polski.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Joanna Ociepka Wojciechowska leasing managerem w 7R Logistic

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

18 maj 2015 13:27


Joanna Ociepka-Wojciechowska z branżą nieruchomości związana jest od 2006 roku, pracowała zarówno przy projektach biurowych, handlowych jak i logistycznych. Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zdobyła w Kancelarii Prawnej, skąd po ponad 3 latach przeszła do międzynarodowej agencji nieruchomości. Pracując w niej przez 5 lat jako Commercial Project Manager odpowiadała m.in. za zarządzanie zespołem sprzedaży i komercjalizację powierzonych spółce obiektów. Ociepka-Wojciechowska prowadziła również własną działalność konsultingową dla firm z sektora nieruchomości.

Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, studiów podyplomowych z zakresu obrotu i zarządzania nieruchomościami na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie oraz planowania i prowadzenia inwestycji na Politechnice Krakowskiej. Posiada licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami.

W 7R Logistic Joanna Ociepka-Wojciechowska jest odpowiedzialna za współtworzenie strategii sprzedaży, analizę rynku oraz za prowadzenie kompleksowych relacji biznesowych z najemcami

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.