Joanna Makowiecka-Gaca prezesem Polimeksu. Stańczuk odwołany

Rada nadzorcza Polimeksu-Mostostalu odwołała z dniem 2 kwietnia Macieja Stańczuka ze składu zarządu spółki i powierzyła obowiązki prezesa Joannie Makowieckiej-Gaca.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Joanna Makowiecka-Gaca prezesem Polimeksu. Stańczuk odwołany

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl

wnp.pl

3 kwi 2015 8:02


Powód odwołania Stańczuka nie został podany. P.o. prezesa Polimeksu był od 9 maja 2014 r., gdy rezygnację z tej funkcji złożył Gregor Sobisch. Wcześniej, od lutego 2014 r., Stańczuk był wiceprezesem

Joanna Makowiecka-Gaca jest związana z Polimeksem-Mostostalem od czerwca 2013 r., gdy została wiceprezesem spółki. W latach 2008-2012 była członkiem zarządu i dyrektorem pionu zarządzania kadrami Budimeksu.

Wcześniej była też m.in. dyrektorem ds. HR w Telekomunikacji Polskiej oraz HR Development Manager w Japan Tabacco International Company.

Makowiecka-Gaca jest absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu w Warszawie. W 1999 r. uzyskała tytuł MBA na Uniwersytecie Warszawskim we współpracy z Staffordshire University, University of Antwerp oraz Free University of Brussels. W 2013 roku ukończyła Advanced Management Program na IESE University of Navarra.

Obecnie w zarządzie Polimeksu-Mostostalu znajdują się jeszcze Krzysztof Cetnar, wiceprezes ds. finansowych oraz Jacek Czerwonka, wiceprezes ds. operacyjnych i jednocześnie prezes spółki Polimex Energetyka.

Więcej czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.