Joanna Makowiecka-Gaca prezesem Polimeksu-Mostostalu

Joanna Makowiecka-Gaca została powołana przez radę nadzorczą Polimeksu-Mostostalu na stanowisko prezesa spółki. Od kwietnia 2015 r. była ona p.o. prezesa budowlanej firmy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Joanna Makowiecka-Gaca prezesem Polimeksu-Mostostalu

PODZIEL SIĘ


Autor: Wnp.pl

wnp.pl

6 sie 2015 21:31


Jak podkreślił cytowany w komunikacie Marek Szczepański, przewodniczący rady nadzorczej Polimeksu, w interesie grupy i jej akcjonariuszy jest konsekwentna realizacja celów strategicznych.

Joanna Makowiecka-Gaca jest związana z Polimeksem-Mostostalem od czerwca 2013 r., gdy została wiceprezesem spółki. Na początku kwietnia 2015 r. została p.o. prezesa Polimeksu, gdy rada nadzorcza odwołała z zarządu Macieja Stańczuka.

W latach 2008-2012 była członkiem zarządu i dyrektorem pionu zarządzania kadrami Budimeksu. Wcześniej była też m.in. dyrektorem ds. HR w Telekomunikacji Polskiej oraz HR Development Manager w Japan Tabacco International Company.

Makowiecka-Gaca jest absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu w Warszawie. W 1999 r. uzyskała tytuł MBA na Uniwersytecie Warszawskim we współpracy z Staffordshire University, University of Antwerp oraz Free University of Brussels. W 2013 roku ukończyła Advanced Management Program na IESE University of Navarra.

Cały artykuł znajdziesz tutaj.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.