Joanna Glińska prezesem Talent Q Polska

Joanna Glińska stanie na czele firmy, będącej licencjonowanym partnerem Talent Q International – międzynarodowej organizacji specjalizującej się w nowoczesnych, on-linowych narzędziach psychometrycznych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Joanna Glińska prezesem Talent Q Polska

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

13 maj 2014 13:02


Mianowanie Joanny Glińskiej na stanowisko prezesa zarządu jest naturalną konsekwencją ambitnych planów rozwoju Talent Q Polska i wykorzystania potencjału polskiego rynku.

- Podstawowym celem, jaki sobie stawiam to kontynuacja realizacji naszej strategii, w ramach której dążymy do tego, aby budować długofalowe relacje partnerskie z naszymi klientami, dzięki czemu coraz lepiej rozumiemy stojące przed nimi problemy i wyzwania związane z zarządzaniem talentami - mówi Joanna Glińska.

Z wykształcenia Glińska jest dyplomowanym psychologiem ze specjalizacją w psychometrii i metodologii testów. Z Talent Q związana od pięciu lat. Nowa prezes specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń certyfikacyjnych, realizacji projektów konsultingowych oraz ciągłym rozwoju metodologii w celu jak najbardziej optymalnego dostosowania jej do potrzeb klientów Polsce.

Firma Talent Q została założona w 2006 roku przez znanego psychologa pracy oraz jednego z największych światowych autorytetów w dziedzinie psychometrii - prof. Rogera Holdswortha. Od tego czasu firma stała się globalnym liderem w dziedzinie testów psychometrycznych oraz realizacji szkoleń i konsultingu. Talent Q obsługuje organizacje różnej wielkości działające w wielu sektorach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.