Joanna Chacińska oraz Agnieszka Krzekotowska awansowały na stanowiska dyrektorskie w Colliers

Colliers International informuje o awansach w dziale Zarządzania Nieruchomościami. Stanowiska dyrektorskie obejmą: Joanna Chacińska oraz Agnieszka Krzekotowska.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Joanna Chacińska oraz Agnieszka Krzekotowska awansowały na stanowiska dyrektorskie w Colliers

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

20 gru 2013 8:33


Joanna Chacińska została awansowana na stanowisko dyrektora finansowego w dziale Zarządzania Nieruchomościami i będzie odpowiedzialna za wszystkie aspekty zarządzania nieruchomościami od strony finansowej oraz raportowanie do klientów. Jej zadaniem jest m.in. wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w odpowiedzi na rosnące wymagania zarówno klientów jak i audytów procesów biznesowych. Joanna dołączyła do zespołu Colliers International w kwietniu 2008 jako Kontroler Finansowy. Wcześniej pracowała m.in. w Cushman & Wakefield oraz Rodamco.

Agnieszka Krzekotowska awansowała na stanowisko Associate Director w dziale Zarządzania Nieruchomościami. Agnieszka dołączyła do Colliers International w kwietniu 2009 roku. Jest odpowiedzialna za wszystkie aspekty zarządzania nieruchomościami komercyjnymi i dbanie o wysoki poziom usług świadczonych klientom Colliers. Jej zadaniem jest m.in. maksymalizowanie wartości nieruchomości oraz nadzór nad przestrzeganiem ustalonych procedur i standardów, jak również koordynowanie innych linii biznesowych, które świadczą usługi kluczowym klientom Colliers. Agnieszka bierze również udział w procesie pozyskiwania nowych klientów. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.