Jerzy Markow i Piotr Marczuk w zarządzie Pekaes

Rada nadzorcza Pekaes powołała dwóch nowych członków zarządu. Do władz spółki reprezentowanej do tej pory przez prezesa Macieja Bachmana i Arkadiusza Filipowskiego, dołączyli teraz Jerzy Markow i Piotr Marczuk.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jerzy Markow i Piotr Marczuk w zarządzie Pekaes

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

17 lut 2016 10:12


Jerzy Markow objął stanowisko dyrektora operacyjnego w Pekaes w grudniu 2015 roku. Jest doktorem nauk technicznych w zakresie transportu i logistyki, absolwentem International Leadership Programme w Ashridge Managemant School w Londynie. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zaawansowanymi logistycznymi sieciami drobnicowymi.

Markow to autor licznych referatów, artykułów i publikacji z dziedziny praktycznych rozwiązań funkcjonowania zintegrowanych łańcuchów dostaw. Współzałożyciel Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki. W strukturach Pekaes koncentruje się na rozwoju oraz dalszym unowocześnianiu działalności i infrastruktury pionu operacyjnego w grupie.

Z kolei Piotr Marczuk jest finansistą z bogatym doświadczeniem w branży logistycznej. W przeszłości sprawował już funkcję członka zarządów w polskich i zagranicznych spółkach. Od grudnia ubiegłego roku piastuje stanowisko dyrektora finansowego Pekaes.

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada tytuł Executive MBA uzyskany w École Nationale des Ponts et Chaussées (we współpracy z University of Bristol i KPMG). Ukończył także studia podyplomowe w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie. Posiada bogate doświadczenie w obszarze zwiększania efektywności przedsiębiorstw. Współpracował także z funduszami inwestycyjnymi.

– Rok 2016 jest dla naszej grupy rokiem kolejnych inwestycji i nowych, ciekawych wyzwań biznesowych. Aby je zrealizować z sukcesem potrzebujemy nakładów nie tylko w rozwój naszych usług i zapewnienie ich dostępności. Bardzo ważną rolę odgrywa tu także nasza polityka kadrowa. Na pokładzie Pekaes mamy bardzo dobrych specjalistów, znanych i cenionych ekspertów w naszej branży. Wierzę, że obecna zmiana w zarządzie spółki przyniesie wymierne korzyści zarówno naszym klientom, jaki i akcjonariuszom – powiedział Maciej Bachman, prezes Pekaes.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.