Jerome Geoffroy dyrektorem finansowym w Sanofi Polska

1 września b.r. Jerome Geoffroy objął stanowisko dyrektora finansowego w Grupie Sanofi Polska, zastępując tym samym Lionela Guerin. Przed nominacją pełnił funkcję dyrektora finansowego działu R&D Asia-Pacific.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jerome Geoffroy dyrektorem finansowym w Sanofi Polska

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

1 wrz 2015 10:09


- Z Grupą Sanofi jestem związany od 2002 roku. Nominację na stanowisko dyrektora finansowego odbieram przede wszystkim jako zaufanie do moich kompetencji, które będę mógł wykorzystać i umocnić w Polsce. Dołożę wszelkich starań, aby moje dotychczasowe doświadczenia w połączeniu z odpowiedzialnością i profesjonalizmem polskiego zespołu przekuć na odczuwalne korzyści dla Sanofi w Polsce – powiedział Jerome Geoffroy.

Swoją karierę zawodową rozpoczął w Sanofi w 2002 roku, w dziale finansów i zakupów. Doświadczenie zdobywał zarówno w filiach firmy, jak i w centrali w Paryżu, na różnych poziomach odpowiedzialności, np. w Finansach i Kontrolingu, Planowaniu, Relacjach z Inwestorami, Kontroli Wewnętrznej i Zarządzaniu Projektami IT. Do tej pory związany był zawodowo z Francją, Wielką Brytanią, Japonią, a od roku 2012 również z Chinami.

Jerome Geoffroy jest absolwentem Zarządzania w NEOMA Business School, a także studiów licencjackich z biologii komórkowej i fizjologii na Uniwersytecie Clermont we Francji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.