Jeffrey Aulda prezesem Serinus Energy. Libicki w radzie dyrektorów

Rada dyrektorów Serinus Energy powołała Jeffrey’a Aulda na stanowisko prezesa i dyrektora generalnego, a Dominika Libickiego i Jeffrey’a Aulda w skład rady dyrektorów.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jeffrey Aulda prezesem Serinus Energy. Libicki w radzie dyrektorów

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

1 wrz 2016 13:10


Timothy Elliott, dotychczasowy prezes i dyrektor generealny oraz członek rady dyrektorów, a także Jock Graham, wiceprezes i wicedyrektor generalny ustąpili ze stanowisk. Wyrazili zgodę, aby na prośbę rady dyrektorów pozostać w charakterze doradców, zapewniając niezakłóconą transformację struktur zarządczych.

Z rady dyrektorów ustąpili także Norman Holton, wiceprzewodniczący spółki i jej dyrektor od 1993 r. oraz Gary King, będący dyrektorem od 2007 r.

Jeffrey Auld posiada doświadczenie z zakresu finansów i handlu oraz wiedzę z obszaru poszukiwań i produkcji ropy i gazu. Obecnie jest dyrektorem w Lansdowne Oil and Gas.

Jego doświadczenie zawodowe obejmuje okresy pracy dla spółek poszukiwawczo-wydobywczych, w tym Premier Oil, PetroKazakhstan oraz Equator Exploration, jak również okres spędzony w instytucjach finansowych, takich jak Goldman Sachs, Canaccord Genuity i Macquarie.

Dominik Libicki jest dyrektorem operacyjnym oraz członkiem zarządu Kulczyk Investments, największego akcjonariusza Serinus. Jest menedżerem rynku mediów elektronicznych, telekomunikacji i nowych technologii oraz ma doświadczenie w zakresie rynków publicznych.

Dołączył do KI w styczniu 2016 r. W latach 2001-2015 był prezesem spółki Cyfrowy Polsat – największej grupy medialno-telekomunikacyjnej na rynku polskim i jednej z największych w Europie.

Był również wiceprezesem zarządu Polkomtela i zasiadał w radzie nadzorczej Telewizji Polsat. W latach 2005-2006 był członkiem, a w latach 2006–2008 wiceprzewodniczącym rady nadzorczej Polskiej Telefonii Cyfrowej (operatora sieci komórkowej Era, dziś T-Mobile).

W latach 1999-2011 zasiadał w radzie nadzorczej spółki Polskie Media, będącej nadawcą kanałów TV4 i TV6. Był również prezesem Związku Pracodawców Prywatnych Mediów działającego w ramach Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych "Lewiatan". Jest absolwentem wydziału ochrony środowiska Politechniki Wrocławskiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.