Jeff Jones odchodzi z Ubera po sześciu miesiącach

6
Jeff Jones odchodzi z Ubera po sześciu miesiącach Kolejny menedżer opuszcza pokład Ubera. (Fot. LinkedIn/Jeff Jones)
Jeff Jones, szef działu współdzielenia przejazdów w firmie Uber postanowił rozstać się ze spółką. - Moje przekonania i podejście do przywództwa, którymi kieruję się są niezgodne z tym, co widziałem i doświadczyłem w firmie Uber - wyjaśnia.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jeff Jones odchodzi z Ubera po sześciu miesiącach

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

20 mar 2017 13:28


Jeff Jones, szef działu współdzielenia przejazdów w firmie Uber po sześciu miesiącach zdecydował się odejść z firmy. Powodem rezygnacji jest kultura zarządzania w spółce.

- Dołączyłem do Ubera z powodu swojej misji oraz wyzwania, by stworzyć globalne możliwości, które pomogą firmie dojrzeć i rozwijać się długoterminowo - napisał Jones w oświadczeniu. - Teraz jednak jest jasne, że moje przekonania i podejście do przywództwa, którymi się kieruję są niezgodne z tym, co widziałem i doświadczyłem w firmie Uber - czytamy.

- Dziękujemy Jeffowi za sześć miesięcy, które spędził w firmie i życzymy mu wszystkiego dobrego - komentuje odejście Jonesa spółka.

Niedawno z Uberem pożegnał się także nowy szef wydziału inżynieryjnego - Amit Singhal. Spółka zwolniła go, ponieważ dopuszczał się molestowania w miejscu pracy..., ale nie w Uberze. Oskarżenia o nadużycia wobec pracownic nie dotyczyły obecnej pracy Amita Singhala (w Uberze) a jego poprzedniej posady w Google, gdzie pracował 15 lat. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.