Jean-Luca Saporito został nowym dyrektorem zarządzającym P3

P3 Logistic Parks, właściciel, deweloper i zarządca europejskich obiektów logistycznych, mianował Jean-Luca Saporito na stanowisko dyrektora zarządzającego włoską platformą logistyczną, którą firma rozbudowała w lipcu poprzez nabycie 5 magazynów.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jean-Luca Saporito został nowym dyrektorem zarządzającym P3

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

21 sty 2015 11:55


Jean-Luc Saporito, 42-letni Francuz, dołączył do P3 z firmy Amazon, w której pracował przez 2,5 roku, nadzorując budowę około 190 tys. mkw. nowych obiektów we Francji i Włoszech oraz obsługę zarządzania aktywami w wymiarze około 370 tys. mkw. obiektów w całej południowej Europie. Wcześniej Saporito pracował we Włoszech dla firmy Prologis jako Starszy Kierownik ds. Budowy i Nieruchomości.

Ian Worboys, CEO P3, powiedział: „Jean-Luc wnosi ze sobą imponujący 16-letni staż pracy, dzięki czemu idealnie pasuje do doświadczonego zespołu P3. Jego wiedza i znajomość rynku włoskiego będą nieocenione po wzmocnieniu naszej platformy we Włoszech, co nastąpiło zeszłego lata. Pokazuje to, że jakkolwiek wielkość ogólnoeuropejskiej platformy P3 podwoiła się na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy, nasze zespoły mają świetne możliwości, aby zapewniać naszym klientom jak najlepszą obsługę."

Saporito, inżynier z wykształcenia, pracował nad różnorodnymi projektami w dziedzinie logistyki i łańcucha dostaw dla firm Vinci, Procter & Gamble i Hewlett Packard.Studiował w najlepszej międzynarodowej szkole biznesu INSEAD, którą ukończył z tytułem MBA w 2007 roku.

Będzie odpowiedzialny za włoską platformę P3, która obejmuje prawie 230.tys. mkw. magazynów logistycznych, skoncentrowanych głównie w regionie

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.