PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Jarosław Witwicki doradcą zarządu Simple

  • Autor: AT
  • 7 sie 2017 9:45

Jarosław Witwicki, były członek zarządu i szef handlowy Macrologic, we wrześniu dołączy do zespołu Simple. W roli doradcy zarządu będzie odpowiadał za zwiększenie przychodów, rozwój działań dosprzedażowych oraz maksymalizację wpływów abonamentowych.

Jarosław Witwicki doradcą zarządu Simple
Adobe Stock
REKLAMA

Jarosław Witwicki to doświadczony menadżer sprzedaży, przez ponad 20 lat związany z Grupą Macrologic, gdzie przeszedł wszystkie szczeble kariery w pionie handlowym. W latach 2009-2016 członek zarządu ds. sprzedaży. Otrzymał prestiżową nagrodę w pierwszej edycji konkursu Polish National Sales Awords w kategorii Menadżer Sprzedaży.

W Simple Jarosław Witwicki będzie pełnił funkcję doradcy zarządu. W obszarze jego zainteresowań znajdzie się głównie wzmocnienie działań dosprzedażowych oraz rozwój i powtarzalność sprzedaży abonamentowej.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Stawiamy na doświadczenie i dlatego podjęliśmy decyzję o powierzeniu Jarosławowi Witwickiemu realizacji przyjętej przez Grupę Simple strategii w zakresie dosprzedaży. Jarosław Witwicki to menadżer z dużym doświadczeniem i sukcesami w zarządzaniu sprzedażą w porównywalnej do Simple spółce informatycznej. Wierzę, że jego wiedza, pomysły oraz sprawdzone metody pozwolą wzmocnić nasz zespół i zaowocują zintensyfikowaniem działań cross- i up-sellingowych, co będzie miało przełożenie na znaczący wzrost przychodów – powiedział Rafał Wnorowski, prezes Simple.

- Po wielu latach pracy w Macrologic zdecydowałem się podjąć nowe wyzwania zawodowe oraz rozwijać sprzedaż produktów i usług do szerokiego grona klientów Simple. Do rozpoczęcia współpracy z Simple na pewno skłonił mnie ogromny potencjał spółki. Grupa posiada pokaźne grono klientów, zarówno z rynku publicznego, jak i komercyjnego. Rozpiętość działalności oraz oferowanych produktów jest bardzo szeroka, a w związku z tym również możliwości oferowanych systemów oraz usług – skomentował Jarosław Witwicki.

Jarosław Witwicki posiada kompetencje w budowaniu i zarządzaniu sprzedażą w strukturach, porównywalnej do Simple spółki informatycznej. Jego zadaniem będzie zbudowanie kompleksowego planu rozwoju sprzedaży nowych systemów informatycznych do obecnych klientów oraz implementacji w tym obszarze.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Jarosław Witwicki doradcą zarządu Simple

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA