Jarosław Prawicki nowym dyrektorem sprzedaży i marketingu w UBM Polska

Jarosław Prawicki został nowym dyrektorem sprzedaży i marketingu w UBM Polska. Od czerwca br. będzie kompleksowo odpowiadać za wszystkie projekty biurowe znajdujące się w portfolio spółki.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jarosław Prawicki nowym dyrektorem sprzedaży i marketingu w UBM Polska

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

10 cze 2014 13:49


Do jego obowiązków będzie należeć stworzenie nowej strategii wynajmu, koordynowanie działań marketingowych oraz zarządzanie procesem komercjalizacji i rekomercjalizacji biurowych inwestycji UBM.

Jarosław Prawicki posiada ponad 10-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Przez ostatnie trzy lata był odpowiedzialny za wynajem powierzchni biurowych należących do HB Reavis Group w Polsce. Wcześniej pracował w międzynarodowych agencjach nieruchomości: CBRE oraz Cushman & Wakefield. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

UBM Polska na polskim rynku działa od 1993 roku. Firma realizuje inwestycje w głównych miastach Polski: Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Obecnie przygotowuje się do realizacji kolejnej fazy największego parku biznesu w Polsce - Poleczki Business Park w Warszawie oraz budowy biurowca Times II we Wrocławiu. W czerwcu br. zostanie oddany do użytku realizowany przez UBM i wynajęty w 100% obiekt biurowy Alma Tower w Krakowie. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.