Jarosław Pijanowski i Ryszard Hordyński w zarządzie firmy Inea

Zarząd Inea powiększy się o dwóch nowych członków - Jarosława Pijanowskiego oraz Ryszarda Hordyńskiego. Ich zadaniem jest wzmocnienie dotychczasowego zarządu o osoby z kompetencjami w obszarze zarządzania sprzedażą i zarządzania operacyjnego.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jarosław Pijanowski i Ryszard Hordyński w zarządzie firmy Inea

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

16 sty 2015 13:16


Jarosław Pijanowski od 15 stycznia br. odpowiada w Inea za połączony obszar sprzedaży, marketingu i obsługi klienta dla rynku masowego. Ma blisko 15-letnie doświadczenie w obszarze mediów i telekomunikacji.

Jest byłym członkiem zarządu UPC Polska odpowiedzialnym za sprzedaż i marketing, który od czerwca 2014 roku rozwijał w Inea nowo utworzony departament operacyjny. Wcześniej pracował dla platformy Wizja TV, Orkla Food i dla koncernu Nestle. Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (kierunek marketing i zarządzanie).

Ryszard Hordyński od 1 lutego br. będzie odpowiadał w Inea za szeroko rozumiane operacje. Ma blisko 20-letnie doświadczenia w obszarze telekomunikacji, mediów i technologii. Specjalizuje się w opracowywaniu strategii i modeli biznesowych, regulacjach, architekturze i strategii IT oraz w zarządzaniu projektami.

Wcześniej pracował w firmie strategicznego konsultingu A.T. Kearney, Telekomunikacji Polskiej na stanowisku dyrektora Departamentu Strategii Techniki, był dyrektorem ds. E-strategii w Computerland oraz kierownikiem projektów w dziale projektów globalnych IT w Procter&Gamble. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej.

Dzięki powyższym zmianom zarząd Inea jest pięcioosobowy wraz z prezesem - Januszem Kosińskim, członkiem zarządu ds. techniki - Eugeniuszem Grzybkiem oraz członkiem zarządu ds. finansów - Markiem Hołubowskim.

Inea to multimedialny operator telekomunikacyjny i czwarta sieć kablowa w skali kraju. Z jej usług na co dzień korzysta ok. 0,5 mln mieszkańców regionu. W zasięgu ma ponad 400 tys. gospodarstw domowych. INEA swoje usługi telekomunikacyjne świadczy w oparciu o nowoczesne sieci światłowodowe, szerokopasmową sieć bezprzewodową w technologii WiMax oraz sieć 4G LTE.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.