Jarosław Pawłowski dołączył do Polskiej Sieci Taxi

Jarosław Pawłowski objął stanowisko dyrektora ds. rozwoju sieci w Polskiej Sieci Taxi, gdzie będzie odpowiedzialny m.in. za rozwój sprzedaży we wszystkich korporacjach partnerskich.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jarosław Pawłowski dołączył do Polskiej Sieci Taxi

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

17 gru 2013 13:06


Pawłowski jest odpowiedzialny w firmie za kontakty z korporacjami zrzeszonymi w PST, w tym procesowanie nowych umów partnerskich. Zajmuje się przygotowaniem i wdrożeniem standardów obsługi klienta w ramach sieci, budową relacji, a także systemu raportowania oraz rozliczania z klientami PST i korporacjami partnerskimi. Do jego obowiązków należy również koordynacja działań marketingowych i PR-owych oraz działań związanych z rozwojem platformy informatycznej, na której opiera się działanie PST.

Jarosław Pawłowski zdobył dyplom MBA na Uniwersytecie Szczecińskim. Jest absolwentem kierunku zarządzanie personelem w firmie. Swoje umiejętności wykorzystywał wielokrotnie w dotychczasowej pracy, kierując zespołami, poczynając od kilkuosobowych do 240-osobowych.

Jego kariera zawodowa jest ściśle związana z zarządzaniem sprzedażą, zarówno w kanałach aktywnych jak i stacjonarnych. Dotychczas pracował m. in. w Provident Polska S.A., Telekomunikacji Polskiej S.A. i Energia Dla Firm Sp. z o.o. Ma bogate doświadczenie w zakresie zarządzania rozwojem sieci partnerskich, modyfikacji umów, procedur i budowania relacji. W ramach wcześniej zajmowanych stanowisk odpowiadał za budowę i rozwój sieci sprzedaży bezpośredniej i pośredniej, opracowanie i wdrażanie strategii, optymalizację sieci i delegowanie celów.

Polska Sieć Taxi to innowacyjny system zrzeszający korporacje taksówkarskie we wszystkich miastach wojewódzkich w Polsce, dedykowany klientom indywidualnym i biznesowym. Umożliwia on zamówienie taksówki pod jednym ogólnopolskim numerem, bezgotówkowe podróże oraz wygodne rozliczenia przejazdów służbowych, w oparciu o jedną zbiorczą fakturę.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.