×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Jarczyk, Biernacki i Dardas dołączają do Revolut

  • Justyna Koc
    jk
  • 16 lut 2021 13:09

Revolut, platforma usług finansowych, używana przez 15 milionów klientów na świecie i ponad 1 milion w Polsce, kontynuuje inwestycje nad Wisłą i wzmacnia zespół. Do warszawskiego biura dołączają eksperci z sektora bankowego - Tomasz Jarczyk, Michał Biernacki i Adam Dardas.

Jarczyk, Biernacki i Dardas dołączają do Revolut
Revolut. Od lewej Tomasz Jarczyk, Michał Biernacki, Adam Dardas (Fot. mat pras.)
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Na kluczowe dla rozwoju działalności kredytowej w Polsce stanowiska Revolut zatrudnił trzech doświadczonych menedżerów. Tomasz Jarczyk zarządza procesem kredytowym od tworzenia nowych produktów po nadzór nad portfelem kredytowym. Michał Biernacki buduje modele ryzyka kredytowego, zaś Adam Dardas odpowiada za obszar windykacji.

- W 2021 roku stawiamy na rozwój usług bankowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Polska jest pierwszym rynkiem zagranicznym, gdzie paszportowaliśmy licencję bankową oraz udostępniliśmy konta bankowe z ochroną depozytów i produkty kredytowe. Po pomyślnie przeprowadzonym pilotażu, chcemy udostępnić produkt wszystkim klientom w Polsce. W tym celu wzmacniamy polski zespół - mówi Tomasz Jarczyk, dyrektor ds. produktów kredytowych Revolut w Polsce.

Tomasz Jarczyk dołączył do Revolut w 2020 roku i odpowiada za rozwój produktów kredytowych na rynku polskim. Wcześniej związany z bankami Citi, Polbank EFG i Raiffeisen, posiada ponad 22 lat doświadczenia w tworzeniu i zarządzaniu detalicznymi produktami kredytowymi. Zanim przeszedł do Revolut przez 4 lata rozwijał startupy w branży fintech. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Michał Biernacki dołączył do Revolut w styczniu 2021 roku. Z sektorem bankowym związany jest od 8 lat, najdłużej z Alior Bank. Przez ostatnie 5 lat odpowiadał za rozwój modeli machine learningowych wykorzystywanych do oceny ryzyka kredytowego w obszarze klienta indywidualnego. W Revolut odpowiada za kształtowanie procesu kredytowego i modelowanie ryzyka kredytowego. Ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie na kierunku metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne.

Adam Dardas, dołączył do Revolut w 2020 roku, z rynkiem windykacyjnym związany jest od 15 lat. Odpowiada za stronę operacyjną windykacji a także strategiczne działania z zakresu odzysku i cesji wierzytelności. Windykacją w spółkach z branży fintech zarządza od 7 lat. W spółkach fintech odpowiadał za globalne procesy windykacyjne oraz ryzyko kredytowe. Poprzednio związany z Kreditech Holding a także Mash Group. Z wykształcenia prawnik, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Jarczyk, Biernacki i Dardas dołączają do Revolut

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA