Janusz Naklicki nowym dyrektorem w Synerise

Wcześniej był wiceprezesem do spraw sprzedaży technologii w Oracle. Teraz objął stanowisko dyrektora do spraw strategii w firmie Synerise dostarczającej rozwiązania marketingowe oparte na sztucznej inteligencji.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Janusz Naklicki nowym dyrektorem w Synerise

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

12 mar 2018 10:03


Będzie nadzorował ekspansję firmy Synerise na rynku międzynarodowym. Do jego obowiązków należy pozyskiwanie kluczowych klientów i rozwój międzynarodowej sieci partnerskiej.

W ciągu ostatnich siedemnastu lat Janusz Naklicki pracował w Oracle, gdzie był m.in. odpowiedzialny za zarządzanie zespołami sprzedaży w 50 krajach. Był także związany z Sun Microsystems, gdzie kierował m.in. działem marketingu oraz kanałem dystrybucji polskiego oddziału.

Ukończył informatykę na Uniwersytecie Warszawskim. Jako stypendysta Komisji Fulbrighta zdobył certyfikat MBA w Carlson School of Management przy Uniwersytecie Minnesoty. Ukończył także kursy menedżerskie dotyczące negocjacji i procesów decyzyjnych na Harvardzie i Wharton.

- Globalna ekspansja Synerise nabiera tempa, a transfer Janusza Naklickiego to dopiero początek - mówi mówi Jarosław Królewski prezes zarządu Synerise. - W najbliższych miesiącach zamierzamy jeszcze nie raz zaskoczyć rynek przejęciami o podobnej skali. Janusz to niezwykle doświadczony lider, którego wiedza i zdolności pomogą nam w dalszym rozwoju na światowych rynkach i zyskaniu dojrzałości charakterystycznej dla dużego biznesu. W ciągu najbliższych dwóch lat chcemy stać się jedną z największych firm w sektorach sztucznej inteligencji i martechu.

- Niezwykle się cieszę, że dołączam do Synerise i będę mógł wesprzeć swoim doświadczeniem międzynarodową ekspansję tej dynamicznie rozwijającej się firmy - powiedział Janusz Naklicki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.