Janusz Mitulski został dyrektorem rozwoju sieci Marriott International

Janusz Mitulski objął stanowisko dyrektora rozwoju sieci Marriott International na Europę Środkowo-Wschodnią i Kraje Bałtyckie. Będzie odpowiedzialny za jej ekspansję w Polsce, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Bułgarii, Rumunii, Litwie, Łotwie i Estonii.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Janusz Mitulski został dyrektorem rozwoju sieci Marriott International

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

2 mar 2015 11:56


Janusz Mitulski przeszedł do Mariott International z firmy doradczej Horwath HTL Polska, gdzie przez ponad pięć lat był partnerem i szefem w zespole doradztwa hotelowego i turystycznego. W tym okresie zaangażowany był w blisko 200 projektów - zarówno w Polsce, jak i w innych krajach naszego regionu. Zanim przeszedł do konsultinu przez wiele lat pracował w sieci Qubus Hotel. Był tam m.in. dyrektorem dwóch hoteli, a następnie przez ponad pięć lat dyrektorem sprzedaży i marketingu całej sieci w Polsce.

Janusz Mitulski jest wiceprezesem Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, współorganizatorem i trenerem Akademii Hotelarza oraz autorem Hotel Guidebook.

- Witamy serdecznie Janusza w naszej firmie jako dyrektora ds. rozwoju. Jest nam niezmiernie miło, że wspólnie z Januszem wdrażać będziemy strategię rozwoju naszej firmy w krajach Europy Środkowo-Wschodniej - powiedział Ivica Cacic, wiceprezes ds. Rozwoju na Europę Wschodnią i Kraje CIS w Marriott International.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.