PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Janusz Idczak dyrektorem zarządzającym w Mondelēz International

  • Autor: AT
  • 19 cze 2017 8:15

1 lipca 2017 roku Janusz Idczak obejmie stanowisko dyrektora zarządzającego
Polski i Krajów Bałtyckich Mondelēz International.

Janusz Idczak dyrektorem zarządzającym w Mondelēz International
Janusz Idczak (fot.mat.pras.)
REKLAMA

Mondelēz International, producent słodyczy w Polsce i produkcji czekolady i ciastek Milka, ciastek Oreo i belVita oraz cukierków Halls, ogłosił zmianę na stanowisku dyrektora zarządzającego Polski i krajów bałtyckich.

Od 1 lipca br. funkcję tę będzie pełnił Janusz Idczak. Do Mondelez Polska (wcześniej Kraft Foods Polska), powraca na stanowisko dyrektora zarządzającego Polski i Krajów Bałtyckich po dwóch latach pracy jako dyrektor srzedaży w Jacobs Douwe Egberts PL (JDE Poland).

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Janusz Idczak będzie kontynuował ambitną strategię rozwoju firmy w Polsce i regionie. Zastąpi na tym stanowisku dotychczasowego drektora zarządzającego, Zoltána Nováka, który stanie na czele europejskich struktur sprzedaży firmy w Zurychu.

- Po pięciu owocnych latach mojej pracy w Polsce mogę z dumą powiedzieć,
że dostarczaliśmy polskim konsumentom ich ulubione słodycze, zarówno te, które znali od lat – Prince Polo i Delicje, jak i nasze kultowe marki – Milka, Oreo, Halls i belVita. Nieustannie ich zaskakiwaliśmy nowościami, których przykładem mogą być: czekolada Milka z ciasteczkami Oreo czy nowe batoniki, produkty sezonowe i nowe formaty przekąsek. Przez lata prowadziliśmy ciekawe aktywacje marketingowe i umacnialiśmy więź z konsumentami, także poprzez zapewnienie dostępności naszych produktów w różnych kanałach sprzedaży – mówi Zoltán Novák.

Byliśmy też znaczącym partnerem dla lokalnych społeczności, aktywnie angażując się w lokalne inicjatywy i tworząc nowe miejsca pracy. Było to możliwe dzięki konsekwentnemu inwestowaniu firmy w sieć produkcyjną – siedem zakładów na terenie kraju oraz niedawno otwarte Centrum Badań, Rozwoju i Jakości w Bielanach Wrocławskich. Teraz, kiedy kierownictwo obejmie Janusz, jestem pewien, że firma nadal będzie się dynamicznie rozwijać. Miałem ogromną przyjemność pracować z nim przez wiele lat w Polsce i na Węgrzech i jestem przekonany, że jest odpowiednią osobą do objęcia stanowiska Dyrektora Zarządzającego. Życzę Januszowi, jak również wszystkim pracownikom firmy powodzenia i mocno trzymam za nich kciuki - dodaje.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Janusz Idczak dyrektorem zarządzającym w Mondelēz International

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA