Janusz Dziurzyński w zarządzie Grupy OEX

6
Janusz Dziurzyński w zarządzie Grupy OEX Janusz Dziurzyński (fot.propertynews.pl)
Twórca globalnego centrum usług IT Procter & Gamble dołącza do grupy OEX. Janusz Dziurzyński odpowiada za rozwój usług biznesowych oraz objął funkcję członka zarządu wchodzącej w skład Grupy OEX spółki ArchiDoc.


REKLAMA


Puls HR Puls HR

Janusz Dziurzyński w zarządzie Grupy OEX

PODZIEL SIĘ


Autor: DlaHandlu.pl/AT

dlahandlu.pl

14 lut 2018 6:27


Janusz Dziurzyński od 1995 r. był związany z Procter & Gamble, gdzie w ostatnich latach pełnił funkcję dyrektora IT Global Business Services. Odpowiadał m.in. za zbudowanie największego centrum IT P&G w Europie, obsługującego kluczowe globalne procesy firmy. Jest także jednym z twórców i członkiem zarządu ABSL – Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych.

W Grupie OEX Janusz Dziurzyńskiobjął stanowisko dyrektora ds. rozwoju biznesu. Jednocześnie dołączył do zarządu spółki ArchiDoc. Będzie odpowiedzialny za rozwój biznesu spółek z Grupy OEX w Polsce i za granicą.

- Chcemy tworzyć kolejną generację zaawansowanych i kompleksowych usług odpowiadających na złożone potrzeby klientów. W tym procesie wykorzystamy całą gamę i różnorodność oferty Grupy OEX, oferując rozwiązania end2end mające na celu maksymalizację wartości dodanej– powiedział Janusz Dziurzyński, dyrektor ds. rozwoju biznesu Grupy OEX.

Janusz Dziurzyński dotychczas zrealizował wiele regionalnych i globalnych projektów z zakresu analityki, wspierania decyzji, sprzedaży, marketingu, planowania i logistyki. Przez kilka lat pracował w centrali Procter & Gamble w Szwajcarii.

Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej. Posiada również tytuł MBA Szkoły Biznesu PW,sygnowany przez HEC School of Management Paris, London Business School oraz NHH Norwegian School of Economics.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.