JanJaap Boogaard szefem działu w Colliers International

Firma doradcza działająca w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych, Colliers International, ogłosiła nominację JanJaap Boogaarda, na szefa działu EMEA Workplace Solutions.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

JanJaap Boogaard szefem działu w Colliers International

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

27 kwi 2016 18:57


JanJaap Boogaard, stacjonujący w Rotterdamie, posiada duże doświadczenie w zakresie tworzenia koncepcji środowiska pracy we wszystkich aspektach jak np. zrównoważony rozwój, zarządzanie budynkiem, czy infrastruktura miejska.

Poprzednio JanJaap zajmował stanowisko kierownicze w Atos Consulting, gdzie opracowywał innowacyjne koncepcje przestrzeni pracy dla wielu klientów, głównie z sektora publicznego. W 2012 r. dołączył do Grupy AOS, przejętej w 2015 r. przez Colliers International, gdzie doradzał w zakresie strategii środowiska pracy takim klientom, jak m.in.: IBM, Deloitte, ING.

- Trend wykorzystania nieruchomości w taki sposób, aby zwiększała ona efektywność pracowników zyskuje na popularności, dlatego Colliers angażuje się w tworzenie coraz to nowych rozwiązań dotyczących tworzenia przestrzeni pracy dla naszych klientów - powiedział Chris McLernon, prezes Colliers International na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

- JanJaap wnosi bogate doświadczenie w zakresie planowania przestrzeni oraz strategicznego podejścia do nieruchomości. Jego wiedza w połączeniu z innowacyjnym myśleniem stanowi doskonałą bazę do poprowadzenia działań na terenie całej Europy i wsparcia naszych klientów w osiąganiu celów biznesowych - dodał.

Zespół EMEA Workplace Solutions specjalizuje się w doradztwie z zakresu tworzenia przestrzeni pracy wspierającej cele biznesowe firmy.

Komentując rozszerzenie swoich obowiązków na region EMEA, Jan Jaap dodał: - Jestem podekscytowany możliwością pracy z klientami reprezentującymi różnorodne gałęzie przemysłu w całym regionie. Będziemy pracować nad optymalizacją środowiska pracy i dostosowaniem go do potrzeb pracowników.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.