Jan Piotrowski nowym dyrektorem Unibepu

Piotrowski pracuje w Unibepie od 2005 r.; od 2007 r. pełni funkcję dyrektora ds. rozwoju, a w 2008 r. został dodatkowo powołany na prokurenta spółki.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jan Piotrowski nowym dyrektorem Unibepu

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl

wnp.pl

11 lut 2015 8:11


- Jako dyrektor ds. rozwoju Jan Piotrowski zajmuje się w szczególności pozyskiwaniem zamówień w segmencie krajowego budownictwa kubaturowego - podał Unibep.

- Ponadto odpowiedzialny jest za nadzór nad obsługą serwisową zrealizowanych przez spółkę budów w segmencie krajowego budownictwa kubaturowego, a także za organizację pracy i nadzór nad działem jakości - dodał.

Nowy członek zarządu Unibepu ukończył inżynierię środowiska na Wydziale Budownictwa Lądowego Politechniki Białostockiej. Ponadto ukończył podyplomowe studium menedżerskie w zakresie zarządzania w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Piotrowski karierę zawodową zaczynał w 1982 r. w PIP Instal Białystok, gdzie pracował do 1995 r. Następnie był związany z Raab Karcher Energy Services, a od 2005 do 2005 r. ze spółką Instal w Białymstoku.

Zarząd Unibepu obecnie tworzą jeszcze prezes Leszek Marek Gołąbiecki, wiceprezes i dyrektor finansowy Sławomir Kiszycki oraz członek zarządu i dyrektor budownictwa Marcin Piotr Drobek.

Według ostatniej prognozy Domu Maklerskiego mBanku, grupa Unibepu miała w 2014 r. 1,08 mld zł przychodów oraz 18,9 mln zł zysku netto.

Na 2015 r. DM mBanku prognozuje, że Unibep wypracuje na poziomie skonsolidowanym 1,25 mld zł przychodów oraz 24,3 mln zł zysku netto. W 2016 r. przychody mają sięgnąć 1,35 mld zł, a zysk netto 31,1 mln zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.