Jan Barbasiewicz specjalistą od powierzchni logistycznych w Colliers

Colliers International informuje o powołaniu Jana Barbasiewicza na stanowisko associate director w Dziale Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych. Jego głównym zadaniem będzie pozyskiwanie nowych klientów oraz wspieranie działu w procesach transakcyjnych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jan Barbasiewicz specjalistą od powierzchni logistycznych w Colliers

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

9 sie 2013 8:58


Jan Barbasiewicz posiada 10-letnie doświadczenie w pracy na polskim rynku nieruchomości, w tym 7-letnie na rynku powierzchni magazynowych i przemysłowych, ze szczególnym uwzględnieniem rynku Polski Zachodniej (Wrocław, Poznań, Szczecin). Swoje doświadczenie zdobywał w firmach doradczych z sektora nieruchomości komercyjnych, gdzie w ostatnich latach pełnił funkcję associate director.

Doradzał w tworzeniu strategii pozyskania powierzchni magazynowych i produkcyjnych dla czołowych firm z branż FMCG, elektronicznej, dystrybucyjnej czy logistycznej. Prowadził również wiele renegocjacji umów najmu oraz złożonych projektów typu „built-to-suit" dla klientów produkcyjnych i firm z sektora „e-commerce".

- Colliers pośredniczy już w 52 proc. wszystkich transakcji zawieranych na rynku magazynowym w Polsce za pośrednictwem agencji. Jestem pewny, że doświadczenie i umiejętności Janka przyczynią się do uzyskania przez nas jeszcze większej przewagi na rynku i pozwolą dzielić się naszą wiedzą z nowymi klientami, komentuje Tomasz Kasperowicz, partner w Colliers International, Dział Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.