PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu

Jan Barbasiewicz partnerem w Colliers International

Jan Barbasiewicz awansował na stanowisko partnera w Colliers International.

  • Karolina Markowska
    KM
  • 22 lip 2019 12:29
Jan Barbasiewicz partnerem w Colliers International
REKLAMA

Jan Barbasiewicz specjalizuje się w doradztwie klientom z sektora magazynowego i logistycznego. Jest odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych klientów oraz wspieranie działu w procesach transakcyjnych.

— Bardzo się cieszę z nowej funkcji Janka i serdecznie mu gratuluję. Jest z nami już od 6 lat i od samego początku skupia się nie tylko na sektorze, za który jest odpowiedzialny, ale patrzy szeroko na rynek nieruchomości i zachodzące na nim zmiany oraz rodzące się trendy, a jego obserwacje i opinie są cennym wsparciem dla naszej firmy. Funkcja partnera to jedno z najwyższych stanowisk w polskiej strukturze Colliers, które przyznajemy nie tylko za wyniki biznesowe, ale także wartość wniesioną w rozwój działu i firmy — mówi Monika Rajska-Wolińska, partner zarządzający Colliers International w Polsce.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

— Kiedy kilkanaście lat temu zaczynałem swoją przygodę z rynkiem magazynowym globalny biznes nie podlegał jeszcze tak szybkim zmianom jak teraz. Doradca pracujący w branży magazynowej musi dziś stale monitorować nie tylko rynek nieruchomości, ale przede wszystkim biznes swoich klientów. Jako partner w Colliers będę miał jeszcze większy wpływ na kierunek rozwoju firmy, a tym samym na zakres i jakość usług oferowanych naszym klientom. Wierzę, że moje doświadczenie i wiedza będą dla nich cennym wsparciem, szczególnie w kontekście dynamicznie zmieniającego się otoczenia - tłumaczy Barbasiewicz.

Jan Barbasiewicz posiada 17-letnie doświadczenie w pracy na polskim rynku nieruchomości, w tym 14-letnie na rynku powierzchni magazynowych i przemysłowych, które zdobywał w firmach doradczych z sektora nieruchomości komercyjnych. Doradzał w tworzeniu strategii pozyskania powierzchni magazynowych i produkcyjnych dla czołowych firm z branż FMCG, elektronicznej, dystrybucyjnej czy logistycznej. Prowadził również wiele renegocjacji umów najmu oraz złożonych projektów typu built-to-suit dla klientów produkcyjnych i firm z sektora e-commerce.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Jan Barbasiewicz partnerem w Colliers International

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA