James Chapman dyrektorem rynków kapitałowych w Cushman&Wakefield

Firma doradcza Cushman & Wakefield ogłosiła, że James Chapman, Partner, dotychczasowy dyrektor działu rynków kapitałowych w Republice Czeskiej i na Słowacji obejmie stanowisko dyrektora działu rynków kapitałowych C&W w regionie Europy Środkowej (Polska, Czechy, Węgry i Słowacja). James zastąpi na tym stanowisku Charlesa Taylora, który 1 lipca 2013 r. został mianowany partnerem zarządzającym oddziału firmy w Polsce.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

James Chapman dyrektorem rynków kapitałowych w Cushman&Wakefield

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

7 paź 2013 13:19


- Zmiana na stanowisku jest zgodna ze strategicznym planem rozwoju firmy w regionie Europy Środkowej i dążeniem do zwiększenia efektywności naszej zintegrowanej platformy zgodnie z polityką podnoszenia jakości świadczonych usług zarówno dla klientów krajowych, jak i międzynarodowych - powiedział Jonathan Hallett, dyrektor firmy Cushman & Wakefield w regionie Europy Środkowej.

- Awans Jamesa jest kolejnym krokiem w rozwoju naszej firmy mającym na celu wzmocnienie oferty w zakresie rynków kapitałowych w całym regionie EMEA. Region Europy Środkowej odnotowuje stały wzrost wolumenu transakcji inwestycyjnych. Polska, która jest najważniejszym rynkiem w regionie, cieszy się największym zainteresowaniem inwestorów - dodał Jan Willem-Bastijn, dyrektor działu rynków kapitałowych w firmie Cushman & Wakefield w regionie EMEA.

James Chapman dołączył do biura C&W w Pradze w 2001 r. Zespołem ds. rynków kapitałowych w Republice Czeskiej i na Słowacji kierował przez ostatnie siedem lat. Jeden z jego ostatnich sukcesów to sprzedaż należącego do Aberdeen parku biurowego The Park w Pradze. Wcześniej pracował także w londyńskim oddziale firmy. Obecnie będzie pracował w Warszawie.

James Chapman ukończył wydział Zarządzania Nieruchomościami na Nottingham Trent University. Jest członkiem Królewskiego Instytutu Rzeczoznawców Majątkowych (RICS). Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.