Jakub Kozak dołączył do Axis Communications

Do zespołu Axis Communications dołączył Jakub Kozak obejmując stanowisko kierownika sprzedaży na terenie Polski i krajów bałtyckich.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jakub Kozak dołączył do Axis Communications

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

1 wrz 2014 13:06


Nowy kierownik sprzedaży odpowiedzialny będzie za sprzedaż na rynku polskim i w krajach bałtyckich oraz wsparcie w tym zakresie dystrybutorów i partnerów handlowych.

Jakub Kozak jest absolwentem studiów magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej. Jest też autorem bądź współautorem artykułów i opracowań dotyczących systemów zabezpieczeń oraz sprzętu wykorzystywanego w walce z terroryzmem.

Od kilkunastu lat ściśle związany z branżą zabezpieczeń i technologii wykorzystywanych
w obszarze bezpieczeństwa. W ostatnim czasie był odpowiedzialny za rozwój w Polsce firmy Nedap i sprzedaż oraz promocję jej produktów w zakresie zintegrowanych systemów zabezpieczeń.

- Pojawienie się Jakuba w zespole Axis jest następstwem prężnego rozwoju polskiego oddziału firmy oraz wciąż rosnącego zainteresowania sieciowymi systemami wizyjnymi w tym regionie, mówi Anna Forsberg, Regional Director Eastern Europe.
 
- Doświadczenie i wiedza Jakuba będzie niewątpliwie dużym wsparciem dla zespołu, usprawni nasze kontakty z dystrybutorami na terenie Polski i krajów bałtyckich oraz otworzy przed nami nowe perspektywy sprzedażowe - dodaje.
 
Wolne chwile Jakub Kozak spędza z żoną i dwójką dzieci. Stara się też znaleźć czas na swoje sportowe pasje. Wtedy biega, pływa, ćwiczy w siłowni, a zimą jeździ na nartach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.