×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Jacek Zabiegała nowym dyrektorem w firmie Cordia

  • Anna Trojanowska
    AT
  • 18 gru 2017 13:00

Do zespołu dewelopera mieszkaniowego Cordia dołączył Jacek Zabiegała, który objął stanowisko dyrektora projektów w Trójmieście. Będzie odpowiedzialny za realizację strategii firmy na trójmiejskim rynku mieszkaniowym.

Jacek Zabiegała nowym dyrektorem w firmie Cordia
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

– Minęły dwie dekady, odkąd uważnie obserwuję trójmiejski rynek nieruchomości mieszkaniowych. Jest to jeden z tych rynków regionalnych w Polsce, który nie przestaje rosnąć. Nadal pozostaje tu niewykorzystany potencjał w każdym segmencie nieruchomości i ten potencjał chcemy wykorzystać. Ambitne plany Cordia to szansa także dla mnie, żeby spróbować swoich sił w nowej roli – mówi Jacek Zabiegała, dyrektor projektów w Trójmieście, Cordia.

Aglomeracja trójmiejska należy do grupy miast, których wskaźniki na rynku nieruchomości niezmiennie rosną. W III kwartale br. Trójmiasto poprawiło swój wynik sprzedaży względem poprzedniego kwartału o aż 12 proc. i był to rekord w skali kraju. Jednocześnie osiągnęło najwyższy w historii wolumen 2,7 tys. Transakcji. Zdaniem ekspertów dzięki temu okresowi rozkwitu na rynku deweloperskim wkrótce Trójmiasto wyprzedzi pod względem popytu i podaży rynek wrocławski.

– Jacek Zabiegała ma wieloletnie doświadczenie w branży deweloperskiej. Obecna hossa stanowi dla nas najbardziej odpowiedni moment, by podbić trójmiejski rynek. Tym bardziej się cieszę, że na nasz pokład dołączyła osoba, która całe swoje dotychczasowe życie zawodowe związała z trójmiejskimi nieruchomościami – komentuje Michał Melaniuk, dyrektor zarządzający Cordia Polska.

Cordia obecna jest na trzech rynkach Europy Środkowo-Wschodniej: na Węgrzech, w Polsce i Rumunii. Obecnie realizuje łącznie dwie inwestycje w Krakowie i jedną w Warszawie. Trójmiasto będzie trzecim rynkiem mieszkaniowym w Polsce, na którym Cordia planuje rozpocząć działalność.

Jacek Zabiegała od marca 2001 r. pełnił funkcję prezesa Hanza Grupa Inwestycyjna. Wcześniej pracował także w amerykańskiej firmie K. Hovnanian Poland. Jest absolwentem Politechniki Gdańskiej.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Jacek Zabiegała nowym dyrektorem w firmie Cordia

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA