PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Jacek Szwajcowski ponownie prezesem zarządu Polskiej Rady Biznesu

  • Autor: JS
  • 2 cze 2017 14:21

W dniu 1 czerwca prezes Pelion S.A., Jacek Szwajcowski, został wybrany prezesem Polskiej Rady Biznesu na drugą kadencję.

Jacek Szwajcowski ponownie prezesem zarządu Polskiej Rady Biznesu
Jacek Szwajcowski (fot.pelion.eu)
REKLAMA

Walne Zebranie Polskiej Rady Biznesu, które obradowało 1 czerwca 2017 r., jednogłośnie zdecydowało o powierzeniu Jackowi Szwajcowskiemu funkcji prezesa zarządu organizacji na kolejne dwa lata. 

Jacek Szwajcowski jest członkiem Polskiej Rady Biznesu od 2002 r. Przewodniczy jej od 28 maja 2015 r. Jest założycielem i prezesem zarządu Pelion S.A., największej polskiej firmy w branży ochrony zdrowia, działającej od 27 lat. Zasiada w radach nadzorczych wielu spółek, m.in. Eurocash S.A. i Pharmena S.A. Jest członkiem zespołu doradców społecznych Prezydent Łodzi, Hanny Zdanowskiej. Zainicjował utworzenie DOZ Fundacji dbam o zdrowie oraz Muzeum Farmacji w Łodzi im. prof. Jana Muszyńskiego. Jacek Szwajcowski jest jednym z czołowych polskich przedsiębiorców oraz wieloletnim ekspertem w branży farmaceutycznej. W czerwcu 2014 r. został odznaczony przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Bronisława Komorowskiego, Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla rozwoju i promocji polskiej przedsiębiorczości oraz za osiągnięcia w działalności społecznej.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Polska Rada Biznesu istnieje od 1992 r. Podstawą dla jej utworzenia było przekonanie o konieczności zapewnienia przedsiębiorcom i pracodawcom możliwości promowania przedsiębiorczości, która jest warunkiem wzrostu gospodarczego. Polska Rada Biznesu skupia właścicieli i menedżerów największych polskich przedsiębiorstw oraz firm międzynarodowych działających w Polsce. W tym roku organizacja uroczyście obchodzi jubileusz 25-lecia.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Jacek Szwajcowski ponownie prezesem zarządu Polskiej Rady Biznesu

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA