Jacek Świniarski w zarządzie DB Schenker Rail Spedkol

Decyzją rady nadzorczej, Jacek Świniarski obejmie od wtorku (1 września) stanowisko członka zarządu DB Schenker Rail Spedkol.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jacek Świniarski w zarządzie DB Schenker Rail Spedkol

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl

wnp.pl

31 sie 2015 16:23


Będzie odpowiedzialny za sprawy operacyjne związane z realizacją oraz rozwojem świadczonych usług, w tym produktu flagowego jakim są tzw. pociągi liniowe. Chodzi o stałe, regularne połączenia kolejowe, obsługujące przewozy pojedynczych wagonów i grup wagonowych, między Polską a Europą Zachodnią i Południową.

Jacek Świniarski jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach, ukończył również studia podyplomowe na Politechnice Śląskiej w specjalizacji Zarządzania Bezpieczeństwem w Transporcie Kolejowym.

Pracę zawodową rozpoczął w 1988 roku pracując w Zakładach Chemicznych Blachownia. W latach 1992-2009 z sukcesem pełnił liczne funkcje zarządcze w Zakładzie Usług Projektowych i Nadzoru Budowlanego oraz PCC Spedkol.

Czytaj też: Sukces Polaka. Przemysław Głębocki awansował w strukturach DB Schenker Logistics

W 2010 roku przejął odpowiedzialność za spedycję kolejową w DB Schenker Rail Spedkol, spółce powstałej w wyniku przejęcia PCC Spedkol przez DB Schenker Rail. W tym roku objął stanowisko zastępcy dyrektora ds. Spedycji Kolejowej.

Obecnie w skład zarządu DB Schenker Rail Spedkol wchodzą: Tomasz Iwański - prezes i Jacek Świniarski - członek zarządu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.