Jacek Pochłopień zastępcą redaktora naczelnego tygodnika „Wprost”

6
Jacek Pochłopień zastępcą redaktora naczelnego tygodnika „Wprost” Jacek Pochłopień będzie odpowiedzialny m.in. za raporty, wydania specjalne oraz projekty samorządowe (Złoty Klucz, Art Of Business)/ Fot. infoWire.pl
Jacek Pochłopień został zastępcą redaktora naczelnego tygodnika „Wprost”. Od sierpnia będzie odpowiadał m.in. za projekty specjalne i współpracę z partnerami.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jacek Pochłopień zastępcą redaktora naczelnego tygodnika „Wprost”

PODZIEL SIĘ


Autor: infoWire.pl

3 sie 2015 12:57


Jacek Pochłopień od blisko 10 lat był zastępcą redaktora naczelnego miesięcznika „Forbes”. Wcześniej kierował m.in. działem Biznes tygodnika „Newsweek” oraz był redaktorem prowadzącym "Pulsu Biznesu". W „Forbesie” odpowiadał za strategiczne projekty i publikacje, w tym za przygotowanie „Listy najbogatszych Polaków”, zestawienia Diamentów Forbesa - firm najszybciej zwiększających swoją wartość oraz kongresy i konkurs Dyrektor Finansowy Roku, a także liczne rankingi i raporty. Był również dyrektorem programowym Kongresu Regionów, imprezy adresowanej do samorządowców i ludzi biznesu.

We „Wprost” Jacek Pochłopień będzie odpowiedzialny m.in. za raporty, wydania specjalne oraz projekty samorządowe (Złoty Klucz, Art Of Business). Jego kompetencje i doświadczenie znakomicie wpisują się w obecną linię redakcyjną tygodnika i nowe projekty wydawnicze.

- „Tygodnik „Wprost” pod wodzą Tomasza Wróblewskiego nawiązuje do swoich najlepszych tradycji. Jednocześnie jest to marka z ogromnym potencjałem. Już w najbliższym czasie zrealizujemy nowe innowacyjne na polskim rynku medialnym projekty - mówi Jacek Pochłopień.

- Cieszę się, że znowu będziemy razem pracowali. Niezwykle cenię jego doświadczenie i ogromną wiedzę biznesową – komentuje akces Jacka Pochłopienia do „Wprost” redaktor naczelny tygodnika, Tomasz Wróblewski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.