Jacek Pastuszka wiceprezesem Carlsberga na Europę Środkowo-Wschodnią

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach będzie zarządzał duńskim browarem z Rosji.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jacek Pastuszka wiceprezesem Carlsberga na Europę Środkowo-Wschodnią

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

27 lis 2014 19:27


Jacek Pastuszka zastąpi na stanowisku szefa rosyjskiego browaru Baltika Breweries oraz wiceprezesa Carlsberga na Europę Środkowo-Wschodnią dr. Isaaca Sheps`a. Polak nową funkcję obejmie 1 stycznia 2015 r.

Obecnie Jacek Pastuszka jest prezesem największego norweskiego browaru Ringnes, którego właścicielem również jest duński koncern Carlsberg. Stanowisko to objął w 2011 r., po swojej trzyletniej pracy jako prezes Carlsberga w Polsce.

Teraz stanie na czele rosyjskiego browaru Baltika Breweries, należącego do grupy Carlsberg oraz zasiądzie w Komitecie Wykonawczym Carlsberga, kierując pracą grupy w Europie Środkowo-Wschodniej.

51-letni Jacek Pastuszka jest absolwentem Wydziału Handlu Zagranicznego Akademii Ekonomicznej w Katowicach i menedżerem o bogatej historii. Przez 10 lat pracował w Procter&Gamble, później był dyrektorem handlowym w Danone, a od 2005 r. pracował w Amplico AIG Life, gdzie piastował stanowisko prezesa i dyrektora zarządzającego.

Ma żonę i dwójkę dzieci.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Oszukany przez AmplicoLife 2015-09-13 20:45:48

To ten bufon z złodziejskiego AmplicoLife. Które jak AmberGold z ubezpieczenia 10 tys. zrobiło 6. tys. Gdzie Pastuszka karierowicz od Carsberga powie gdzie zginęło 4 tys. złotych? Przykłąd prezesa złodziejskiego AmplicoLife to powód żeby nie pić piwa tego koncernu Carsberg, Na pewno pastuszka coś szykuje, jakieś enzymy, polepszacze albo coś w tym stylu.