PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Jacek Opala i Paweł Wieczorek w zarządzie Exact Systems

  • Autor: AT
  • 30 mar 2017 12:42

Exact Systems, firma kontrolująca jakość części samochodowych, powołał dwóch nowych członków zarządu – Jacka Opalę i Pawła Wieczorka. Ponadto, pełnomocnikiem zarządu został Dariusz Dengusiak.

Jacek Opala i Paweł Wieczorek w zarządzie Exact Systems
Jacek Opala dołączył do zarządu Exact Systems. (fot.mat.pras.)
REKLAMA

Nominacje mają na celu wzmocnienie działań ukierunkowanych na uzyskanie pozycji numer jeden na rynkach europejskich i zbudowania globalnej firmy w sektorze usług dla automotive.

– Rozszerzenie zarządu to kolejny, bardzo ważny etap rozwoju naszej firmy – mówi Paweł Gos, prezes Exact Systems.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Paweł Wieczorek jest absolwentem wydziału filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Od 14 lat rozwija sprzedaż międzynarodową w regionie Europy Środkowo-Wschodniej dla firm w wielu branż, m.in. sanitarnej, budowlanej czy tworzyw sztucznych. Posiada bogate doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu firmami na rynkach zagranicznych. Dla polskiego dystrybutora tworzyw sztucznych stworzył sześć spółek-córek: w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii, Serbii i Bułgarii, osiągając znaczące udziały rynkowe. Do Exact Systems dołączył w kwietniu 2015 roku, gdzie jako dyrektor ds. rozwoju rynków zagranicznych jest odpowiedzialny za rozwój spółek w Czechach, na Słowacji, Węgrzech, w Rumunii oraz Chinach. Posługuje się językiem angielskim, czeskim, słowackim i rosyjskim oraz rozwija znajomość serbskiego.

Paweł Wieczorek. (fot.mat.pras.)
Paweł Wieczorek. (fot.mat.pras.)

Jacek Opala ukończył zarządzanie inżynierskie na Politechnice Częstochowskiej oraz Podyplomowe Studia Menedżerskie organizowane przez Szkołę Główną Handlową. Od początku kariery zawodowej związany z branżą automotive. Jest jednym z ekspertów Polskiej Izby Motoryzacji. W Exact Systems pracuje od 2005 roku, aktywnie uczestniczył w rozwoju biznesu w Polsce oraz zakładaniu przedstawicielstw spółki za granicą, m.in. w Wielkiej Brytanii, Turcji i Chinach. Obecnie pełniąc funkcję dyrektora ds. rozwoju sprzedaży jest odpowiedzialny za standaryzację w grupie, nadzór nad działami sprzedaży w Polsce i spółkach-córkach, koordynowanie działań w ramach marketingu korporacyjnego oraz kształtowanie polityki PR firmy.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Jacek Opala i Paweł Wieczorek w zarządzie Exact Systems

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA