PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Jacek Gnich prezesem Nestmedic

  • Autor: AT
  • 4 gru 2019 9:06

Jacek Gnich został powołany na stanowisko prezesa Nestmedic. Patrycja Wizińska-Socha, która do tej pory pełniła obowiązki prezesa, została członkiem zarządu firmy. Jednocześnie rezygnację złożył Konrad Kowalczuk, dotychczasowy członek zarządu. Spółka zapowiada opracowanie nowej strategii rozwoju systemu oraz jego komercjalizacji.

Jacek Gnich prezesem Nestmedic
Adobe Stock
REKLAMA

Jacek Gnich, nowy prezes Nestmedic, posiada doświadczenie w komercjalizacji innowacyjnych produktów. Jest zawodowo związany z Scanderia Venture, gdzie od 2017 jest prezesem. Pełnił również funkcję prezesa Infoscanu. Wcześniej był między innymi dyrektorem finansowym w Kino Polska TV oraz członkiem rady nadzorczej Kansas Semiconductor LLC.

- Mam nadzieję, że moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe i wiedza w zakresie komercjalizacji produktów przyniesie wymierne korzyści dla spółki Nestmedic. Jednym z moich pierwszych zadań na stanowisku prezesa będzie przygotowania aktualizacji planu działań zarówno w zakresie sprzedaży urządzenia jak i rozwoju technologicznego. O szczegółach związanych z nowymi inicjatywami poinformujemy w I kwartale przyszłego roku - powiedział prezes Jacek Gnich.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jacek Gnich zastąpił na stanowisku prezesa zarządu Patrycję Wizińską-Sochę. Objęcie stanowiska członka zarządu pozwoli jej na skoncentrowanie się na dalszym rozwoju Pregnabit.

- Po zmianach w zarządzie skupię się w dużej mierze na pracy związanych z medyczną stroną urządzenia i dalszym rozwojem systemu. Jestem przekonana, że nowy skład zarządu w efektywny sposób doprowadzi do przyspieszenia prac w zakresie komercjalizacji systemu Pregnabit i doprowadzi do zwiększenia potencjału technologicznego spółki - dodała Wizińska-Socha.

Firma Nestmedic powstała w 2014 roku. Jej zespół stworzył system teleKTG do zdalnego przeprowadzania kontrolnych badań i analizowania wyników w ostatnim trymestrze ciąży. Nestmedic zadebiutował na NewConnect w 2017 r.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Jacek Gnich prezesem Nestmedic

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA