Jacek Faltynowicz odchodzi z zarządu Elektrobudowy

Jacek Faltynowicz złożył rezygnację z członkostwa w zarządzie Elektrobudowy oraz pełnienia funkcji prezesa katowickiej spółki ze skutkiem na 31 grudnia 2015 r. Na czele firmy Faltynowicz stał od ponad 15 lat.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jacek Faltynowicz odchodzi z zarządu Elektrobudowy

PODZIEL SIĘ


Autor: Wnp.pl

wnp.pl

31 gru 2015 14:00


- Równocześnie rada nadzorcza powołała dotychczasowego członka zarządu wiceprezesa pana Janusza Juszczyka z dniem 1 stycznia 2016 roku do pełnienia funkcji prezesa zarządu Elektrobudowy. Dodatkowo rada nadzorcza powołała z dniem 1 stycznia 2016 r. pana Piotra Janczyka na członka zarządu spółki - podała Elektrobudowa.

- Dokonane przez radę nadzorczą zmiany w składzie zarządu Elektrobudowy są efektem przygotowywanego od pewnego czasu planu sukcesji po prezesie Jacku Faltynowiczu, który zarekomendował na swojego następcę Janusza Juszczyka. Rada nadzorcza dziękuje panu Jackowi Faltynowiczowi za wkład włożony w rozwój Elektrobudowy - podała również.

Jacek Faltynowicz został prezesem Elektrobudowy w 2000 r. Studia ukończył w 1974 r. na Wydziale Mechanicznym Technologicznym Politechniki Warszawskiej.

W latach 1974-1995 pracował w Przedsiębiorstwie Państwowym ZWAR w Warszawie kolejno jako technolog-programista, kierownik sekcji oprogramowania, kierownik działu rozwoju technologii, główny technolog, dyrektor ds. rozwoju oraz dyrektor techniczny i dyrektor naczelny.

Cały artykuł znajdziesz tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.