Jürgen von Hollen prezesem Universal Robots

• Universal Robots, należący do Teradyne, powołał Jürgena von Hollena na stanowisko prezesa.
• Zastąpi on na nim Enrico Krog Iversena, który zrezygnował ze stanowiska w czerwcu 2016 roku, by zająć się innymi zadaniami.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jürgen von Hollen prezesem Universal Robots

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

10 paź 2016 10:24


Von Hollen ostatnio piastował stanowisko prezesa wykonawczego działu rozwiązań inżynieryjnych, obejmującego pion automatyki i sterowania firmy Bilfinger SE (międzynarodowa firma inżynieryjno-usługowa), w Mannheim w Niemczech. W tej roli w Bilfinger odpowiadał za dział zatrudniający na całym świecie blisko 10 tys. osób, z rocznym obrotem przekraczającym miliard euro.

Jürgen von Hollen karierę zawodową rozpoczął w firmie Daimler-Benz Aerospace i zajmował potem szereg stanowisk kierowniczych w Daimler-Chrysler Services, Deutsche Telecom i Pentair. - Jesteśmy ogromnie zadowoleni, że Jürgen poprowadzi Universal Robots w okresie wzrostu działalności firmy – powiedział prezes Teradyne Mark Jagiela. - Doświadczenie Jürgena w tworzeniu i prowadzeniu międzynarodowych zespołów obsługujących szeroką gamę klientów komercyjnych i przemysłowych jest ogromnie ważne w czasach, w których na całym świecie dynamicznie zwiększamy zastosowania prostych w obsłudze, bezpiecznych i ekonomicznych robotów - dodaje. Jürgen von Hollen pracuje w Odense w Danii.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.