PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Izabela Małgorzata Świderek i Paweł Owczarski w zarządzie Grupy Azoty

Największa spółka z Grupy Azoty ma większy zarząd. Do już pracujących w nim trzech osób, doszły dwie kolejne: Izabela Małgorzata Świderek i Paweł Owczarski.

REKLAMA

O powołanie członków zarządu poinformowała spółka.

Izabela Małgorzata Świderek ukończyła Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, kierunek: Zarządzanie i Marketing . W latach 2000-2003 zaoczne studia doktoranckie, jest doktorem nauk ekonomicznych w specjalności: analiza ekonomiczno-finansowa, finanse publiczne.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Doświadczenie zawodowe to m.in.: nauczyciel ekonomicznych przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Zawodowych w Gryfinie, starszy księgowy w Zakładzie Ekonomiczno-Administracyjnym Szkół w Gryfinie, główny księgowy w Powiatowym Zarządzie Dróg w Gryfinie, skarbnik i główny księgowy w Starostwie Powiatowym w Gryfinie, dyrektor Agencji Rynku Rolnego Oddział Terenowy w Szczecinie i dyrektor ds. ekonomiczno-finansowych w Infra-Port Sp. z o.o.

Paweł Owaczarski ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie, jest magistrem zarządzania i marketingu. Posiada również dyplom MBA Harvard Business School.

W przeszłości pracował w Procter & Gamble Warszawa jako analityk finansowy; analityk w dziale corporate finance PricewaterhouseCoopers Switzerland i jako analityk operacyjny Electronic Arts Los Angeles. Ostatnio był prezesem Energia dla Firm sp. z o.o. oraz Polski Prąd S.A.

Od 2013 związany z branżą chemiczną. Najpierw jako dyrektor ds. sprzedaży międzynarodowej w Asgoodasnew GmbH, Berlin, a od maja obecnego roku jako prezes zarządu Agrochem Puławy Sp. Z o.o. w Człuchowie.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Izabela Małgorzata Świderek i Paweł Owczarski w zarządzie Grupy Azoty

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA