PARTNERZY PORTALU

Izabela Król w kadrze zarządzającej spółki Uniqa

  • Tomasz Elżbieciak
    TE
  • 4 lut 2020 21:49

Do zespołu zarządzającego Towarzystwa Ubezpieczeń Uniqa dołączyła Izabela Król. Została dyrektorem ds. rynku w pionie Uniqa dla Biznesu, który zajmuje się przedsiębiorcami.

Izabela Król w kadrze zarządzającej spółki Uniqa
Izabela Król związana jest z branżą ubezpieczeniową od 1997 r.
REKLAMA

Izabela Król związana jest z branżą ubezpieczeniową od 1997 r. Karierę zaczęła w AIG, gdzie pracowała przez 19 lat. Od 2017 roku była dyrektorem oceny ryzyka w Colonnade.

Jak skomentowała Król, biznes korporacyjny jest jednym z kluczowych i strategicznych obszarów działalności Uniqa i ma olbrzymi potencjał do rozwoju.

- Mocno wierzę, że z moim doświadczeniem w ubezpieczeniach korporacyjnych oraz relacjami z rynkiem, wspólnie zbudujemy nową wartość, która pozwoli firmie wzmocnić ten segment. Cieszę się na nowe wyzwanie - stwierdziła Izabela Król.

Uniqa to podmiot, którego strategicznym inwestorem jest europejski holding ubezpieczeniowy o austriackich korzeniach - Uniqa Insurance Group.

W Polsce koncentruje się on na trzech segmentach działalności - klientach indywidualnych, ubezpieczeniach dla dużych firm oraz polisach dla klientów z sektora mieszkalnictwa.

Grupa ubezpiecza 70 proc. spółdzielni mieszkaniowych i ponad 40 proc. wspólnot mieszkaniowych w Polsce. Polisy Uniqa można kupić w około 200 placówkach wyłącznych, jak też w multiagencjach oraz u brokerów.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (1)

Do artykułu: Izabela Król w kadrze zarządzającej spółki Uniqa

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • Harry 2020-02-05 16:34:10

    Gratuluję Pani, wydaje mi się, że jest Pani odpowiednią osobą na to stanowisko. Dodatkowo wspomnę, że jestem pod wrażeniem lat działalności. Myślę, że będzie pole do działania. Piszę to jako zadowolony klient Uniqa :)

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA