×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Iwona Szmitkowska odchodzi z Gi Group Poland

  • Katarzyna Domagała-Szymonek
    KDS
  • 15 gru 2021 22:04

Wraz z nowym rokiem Marcos Segador Arrebola obejmie funkcję prezesa Gi Group Poland. Zastępując na tym stanowisku Iwonę Szmitkowską. Jednocześnie jako dyrektor zarządzający Gi Group, będzie odpowiadał za strategię wszystkich spółek międzynarodowej agencji zatrudnienia działających w Polsce.

Iwona Szmitkowska odchodzi z Gi Group Poland
Iwona Szmitkowska z Work Service związana była od 2003 roku. (Fot. materiały prasowe)
REKLAMA

Zmiany w zarządzie Gi Group Poland są wynikiem złożenia rezygnacji z pełnienia funkcji prezesa przez Iwonę Szmitkowską, która piastowała to stanowisko od stycznia 2021 roku. Wcześniej, od momentu zrealizowania umowy inwestycyjnej, na mocy której Gi Group przejęła kontrolny pakiet akcji Work Service, pełniła stanowisko wiceprezesa zarządu. Wcześniej przez półtora roku była prezesem Work Service, z którą była związana od 2003 roku.

Z dniem 1 stycznia 2022 roku stanowisko jej stanowisko obejmie Marcos Segador Arrebola, który będzie jednocześnie - jako dyrektor zarządzający Gi Group - odpowiadał za opracowanie i wdrażanie strategii oraz realizację celów biznesowych we wszystkich spółkach Grupy w Polsce, które działają pod markami: Gi Group, Wyser, Grafton, TACK&TMI.

- Marcos Segador Arrebola ma ponad 20-letnie międzynarodowe doświadczenie w zakresie zarządzania w 20 krajach w Europie i Azji. Będzie ono pomocne w odpowiadaniu na rosnące oczekiwania rynku i budowaniu naszej pozycji w Polsce. Polska jest dla nas bardzo ważnym rynkiem - rozwijającym się mimo wyzwań związanych z pandemią i jej skutków dla gospodarki, o jednym z najniższych wskaźników bezrobocia w Europie. Ten wyjątkowy potencjał chcemy wykorzystać, zwiększając skalę naszych działań, rozwijając kompleksowość usług - począwszy od rekrutacji, przez zatrudnienie stałe i tymczasowe, szerokie usługi outsourcingowe po wspieranie rozwoju kariery pracowników - komentuje Paolo Caramello, regional head Central Europe, Gi Group.

Marcos Segador Arrebola obejmie funkcję prezesa Gi Group Poland (fot. Gi Group)
Marcos Segador Arrebola obejmie funkcję prezesa Gi Group Poland (fot. Gi Group)

Marcos Segador Arrebola dołączył do Gi Group w 2018 roku jako dyrektor generalny i członek zarządu w Indiach, gdzie odpowiadał za strategię rozwoju spółki w obszarze usług HR. Swoją ścieżkę zawodową rozpoczął w T Systems, by rozwijać ją na stanowiskach kierowniczych w międzynarodowych korporacjach Branding & Advertising: Proximity /BBDO (2004–2007), Coleman (2007-2009) oraz EFS (2009-2012). Do 2018 roku pracował dla szwajcarskiej firmy Selecta. Ukończył studia na UPC University w Barcelonie i TU University w Berlinie, International MBA w Szkole Biznesu EADA (Barcelona) i Szkole Zarządzania AIT (Bangkok i Hanoi).

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (1)

Do artykułu: Iwona Szmitkowska odchodzi z Gi Group Poland
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • porky 2021-12-16 08:27:57

    ładne, profesjonalne koraliki i sznureczki

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA