×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Iwona Dudzińska wiceszefową rady strategicznej ABSL

  • Anna Trojanowska
    AT
  • 20 gru 2017 12:43

Iwona Dudzińska, kierująca Citi Service Center Poland została wybrana do składu Rady Strategicznej ABSL - zrzeszenia firm z sektora usług wspólnych w Polsce. Obejmie stanowisko vice presidenta i będzie reprezentować we władzach ABSL stołeczny region.

Iwona Dudzińska wiceszefową rady strategicznej ABSL
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Citi Service Center Poland należy do członków założycieli ABSL, którzy działają w stowarzyszeniu od momentu powstania, czyli niemal dekady. Wybory 7 grudnia po raz pierwszy zorganizowano na tak szeroką skalę obejmującą wszystkich członków stowarzyszenia.

- Citi niemal od początku swojej obecności na lokalnym rynku centrów usług wspólnych zaangażował się we współpracę z innymi partnerami z branży tak, aby by przynosić faktyczne korzyści ludziom tworzącym sektor usług biznesowych. Po latach widzimy efekty. Nie ulega wątpliwości, że przed branżą stoją ciekawe i zarazem trudne wyzwania jak walka o talenty, rozwój automatyzacji i sztucznej inteligencji. Postaram się, żeby moja obecność w radzie strategicznej ABSL przyniosła konkretne propozycje rozwiązań z korzyścią dla sektora, jak i polskiej gospodarki – powiedziała Iwona Dudzińska z Citi Service Center Poland Head.

Citi Service Center Poland swoją obecność w Polsce rozpoczęło w 2005 r zatrudniając 57 osób. Dziś, w jedenastym roku działania centrum usług wspólnych Citi w Polsce przekroczyło liczbę 4 tysięcy zatrudnionych. Największy z tego typu zespołów Citi w regionie EMEA jest częścią globalnej sieci. W lokalizacjach w Warszawie i Olsztynie realizowane są usługi dla klientów Citi w 94 krajach Europy, Azji, Afryki, Australii oraz obydwu Ameryk.

W Citi Service Center Poland można znaleźć pracę w ramach obszarów takich jak AML, Securities Services Operations , innych operacji bankowych czy IT. Z ponad 500 managerów CSC Poland aż 241 to kobiety. Filozofię różnorodności i rozwoju odzwierciedla także szeroka oferta grup networkingowych jak Citi Women czy Women in Technology oraz udział w inicjatywach zewnętrznych typu LeadersIN Fundacji Vital Voices.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Iwona Dudzińska wiceszefową rady strategicznej ABSL

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA