Introl: Dariusz Bigaj zastąpi Stanisława Jurczyńskiego na stanowisku prezesa

6
Introl: Dariusz Bigaj zastąpi Stanisława Jurczyńskiego na stanowisku prezesa fot.introl.pl
Rada nadzorcza Introlu odwołała Stanisława Jurczyńskiego z funkcji wiceprezesa zarządu z dniem 31 maja 2016 r. Jego miejsce od 1 czerwca zajmie Dariusz Bigaj.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Introl: Dariusz Bigaj zastąpi Stanisława Jurczyńskiego na stanowisku prezesa

PODZIEL SIĘ


Autor: WNP.PL/AT

wnp.pl

20 maj 2016 13:05


Jak podał Introl, przyczyną odwołania Jurczyńskiego jest zakończenie zadań związanych z realizacją kontraktów zawartych przez spółkę w latach poprzednich. Obecnie Jurczyński pełni też wiceprezesem zależnej w 100 proc. spółki Introl Energomontaż.

Przyszły wiceprezes Dariusz Bigaj jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz studiów MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej

Od 2007 r. Bigaj pracował w Introlu na stanowisku dyrektora finansowego. Wcześniej, w latach 2000-2007, pracował w Stream Communications w Krakowie na stanowisku dyrektora Finansowego.

Natomiast w latach 1996-2000 Bigaj pracował w PricewaterhouseCoopers jako senior associate w dziale audytu. Obecnie prezesem Introlu jest Józef Bodziony.

Po pierwszym kwartale 2016 r. Introl miał na poziomie skonsolidowanym 91,35 mln zł przychodów wobec 83,82 mln zł przed rokiem. Grupa odnotowała 3,96 mln zł zysku netto wobec 6,46 mln zł zysku rok wcześniej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.